1464
1459
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3466 بازدید | 152 پست
به باباش بگو مگه حق طلاق و خروج از کشور و ارث و میراث و حضانت بچه ها مثل اروپاس که تقسیم هزینه ها با ...

ببین تا پاپ‌میرسه خونشون باباش شروع میکنه .دیگه الاااان اون زمان گذشته مرد کار کنه زن بخوره بابا جون .الان همه چی نصف نصفه ! 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

زندگی الان همینه عزیزم منم شاغلم و شوهرم سرباز!(تحصیل کردس بقول شما خیلی هم تحصیلات داره)دارم خرج خ ...

اره منم نامزدم سربازه طفلک شبا ازساعت۹میره راننده ی شخصی یه زنی میشه تا۲.۳نصفه شب برای۷۰.۸۰تومن صبحم ساعت۶باید بره پادگان

سربازیش تموم شه میره دنبال کار دولتی 

خودمم دنبال کارم اما کو کار هیچ کاری نیسسسست که بکنم

عزیزم شما کارت چیه کجا کارمیکنی

1436

ای بابا چقد ناراحت شدم چرا این مردا اینجورین .عزیزم من جات بودم به سرکتاب میگرفتم ببینم اصلا طالع مون جفت هست یانه واینکه ازدواجم بااین ته وعاقبت داره?

ااااااااااخ جووووون بازم برگشتم دوستان
اره منم نامزدم سربازه طفلک شبا ازساعت۹میره راننده ی شخصی یه زنی میشه تا۲.۳نصفه شب برای۷۰.۸۰تومن صبحم ...

من کارشناس مامایی ام عزیزم

تو شمالم

شوهرمنم طفلکی مث همسر شماس

خدمت عمر جوونارو تلف میکنه

1444
باکره نیستم 😔  اسمم خیلی سر زبونا بود .مادرم خیلی اذیت میکرد.خودم و توی چاه انداختم

فدای سرت گلم، اونو فقط واسه اسم شناسنامه گفتم. الان دیگه عهد بوق نیست که طرف بخاطر رابطه بسوزه و بسازه. پیشنهاد میدم حتما یه مشاوره برو و اگه در نهایت اونم بهت جدایی رو پیشنهاد داد، عمرتو بیش از این حیف نکن عزیزم. اگه راهکار مفید داد و زندگیت خوب شد که چه بهتر

ببین تا پاپ‌میرسه خونشون باباش شروع میکنه .دیگه الاااان اون زمان گذشته مرد کار کنه زن بخوره بابا جون ...

عزیزم خودت میدونی ولی این شوهر دلسوز و بامسئولیتی واست نخواهد شد!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
ای بابا چقد ناراحت شدم چرا این مردا اینجورین .عزیزم من جات بودم به سرکتاب میگرفتم ببینم اصلا طالع مو ...

فالگیر پیدا کردم خیلی تعریف میکنن میخوام برم اتفاقا 

عزیزم برو مستقیم باهاش صحبت کن مشکلتو بگو خیلی محترمانه چون باید تازوده این مشکل حل شه چون من دیدم ز ...

بهش گفتم یه کم محبت کن پیام بده بهم .ظهرا مینویسه عسلم ! 😁 میگم جانم؟ میگه عسلم خسته نباشی .این دیگه اوج تلاششه

1474

الان كه نامردي اينجوريه وأي به حال عروسي به نظر من بهم بزن مرد هرچي ام باشه غيرت داره شوهر من زماني ام كه دوست بوديم بعد ٨ شب بيرون ميموندم هرجا بودم ميگفت ديگه بر نگرفتم بمؤن همونجا خودم ميام دنبالت

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب راحت بهتون گفته قرار نیست براتون کار خاصی کنند چون مطمن هستن شما سرکار هستین و دستتون جلوش دراز ...

میخوام چند وقت دیگه بگم گردن درد دارم و نمیرم سرکار . چون کار من گردنم و خیلی درگیر میکنه .ببینم حرفش چیه 

ببین تا پاپ‌میرسه خونشون باباش شروع میکنه .دیگه الاااان اون زمان گذشته مرد کار کنه زن بخوره بابا جون ...

بگو باشه اشکال نداره، اگر تونستی شیر دادن و بچه دار شدن و پریود شدن و قدرت بدنی رو کاملا نصف نصف مساوی تقسیم کنی خرج و مخارجم نصف نصف میکنیم، 

قدرت بدنی زن 50 درصد بدن مرد، پریود شدن خودش ضعف و درد داره، حامله شدن با خانم، شیر دهی با خانم ولی پای خرج زندگی میشه نصف نصف

بنظرت الان با دیدن این پستها دیوونه وافسرده نمیشی؟؟؟؟   برو حرف دلت روبهش بگو وحتما برو مشاور.....اینجا چیزی بجز دلشوره نصیبت نمیشه......

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!
1331