2703
2553
عنوان

من فقط اینطوریم یا کسی مثل من هم هست؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 27 پست
منم صدتا دکتر مختلف گفتن بخاطر آب نخوردن فلان بیماری بازم فایده نداره جوش صورت سر درد سنگ کلیه بازم ...

نگفتن علت اینکه کم اب میخوری و تشنت نمیشه چیه؟

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
من وسط تابستون که همه له له میزنن واسه اب ،اصلا اب خوردن یادم نمیوفته

عزیزم ساختار بدنت اینطوری هستش احتمالا مثل خودت زیاد هستن 

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوتا بطری اب معدنی کوچولو یا یه قمقمه کوچولو بزار تو یخچال خنک شه بعد بزارش کنارت

گهگاهی یه قلپ بخور ازش

اگ کنار دستت باشه و مجبور نباشی هی بری لیوان پر کنی میخوری

من یکی دو سالی هست اینکارو میکنم و روزی دو لیتر اب میخورم

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..
الان فصل لیمو هستش آب لیموی تازه رو بریز توی لیوان آبت بخور حالشو ببر

نه با ابلیمو نمیتونم ،چند بار خواستم هر روز چهار پنج لیوان بخورم ،اونم با قند تونستم بخورم ولی خب قندم ضرر داره بیشتر از خیرش گذشتم،چیزای ترش اصلا دوست ندارم

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
منم نمیخورم خو م احساس میکنم چای جایگزین اب شده برام.وقتایی که چای نمیخورم تشنم میشه

اخه برام سواله که چرا تشنم نمیشه یا چرا ابو نمیتونم مثل بقیه با میل سر بکشم،اگه بخوام برم دکتر باید متخصص چی برم؟

2714
خب یکم شکر بزن توش شربت لیمو درست کن برو بالا😁

اره این خوبه👍

خخ اسم شکر که اومد خوب شد آره 🤣🤣🤣

خخخخ اره