1421
1389

در طول روز اصلا تشنم نمیشه و میل به نوشیدن اب پیدا نمیکنم

از طرفی میگن ۸ لیوان اب در روز،من فقط یه لیوان در وعده ظهر و یه لیوانم با شام اب میخورم،ینی سر جمع دو لیوان ،و چن بار خواستم بیشتر بخورم اصلا نمیتونم حالت تهوع بهم دست میده ،ینی مشکلی دارم که اینطوریم؟کسی هست که اینطوری باشه؟ احساس میکنم کاکتوسم،

خدایا ایمان آوردم که بخشنده ی مهربانی،لطفا این حسو به همه ی بندگانت نصیب کن❤❤لطفا برای سلامتیه فرشته ی درونم یه بسم الله الرحمن الرحیم بگین🥰

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

من تو زمستون اینطوریم ولی تابستون نه

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍
1436
غذا و میوه میخوری؟!شاید آب بدنت از اونجا تامین میشه

غذا اره ولی میوه نه

خدایا ایمان آوردم که بخشنده ی مهربانی،لطفا این حسو به همه ی بندگانت نصیب کن❤❤لطفا برای سلامتیه فرشته ی درونم یه بسم الله الرحمن الرحیم بگین🥰
1432
منم دقیقا اینجوریم، انگار آب توی دهنم تلخ میشه 

اخه از طرفی هم مطمعنم اگه اب زیاد بخورم پوستم بهتر میشه پس چیکار کنیم که بیشتر بتونیم اب بخوریم

نه عوارض زیادی داره از پیری زودرس پوست گرفته تا سنگ کلیه ایجاد میکنه

منم دغدغم به خاطر پوستمه

منم مث شمام😂😂خیلی واس کم آب خوردن دغدغه نداشته باششش

اخه احساس میکنم پوستم کم ابه و شفافیت نداره و میدونم اگه اب زیاد بخورم بهتر میشه

اخه از طرفی هم مطمعنم اگه اب زیاد بخورم پوستم بهتر میشه پس چیکار کنیم که بیشتر بتونیم اب بخوریم

منم صدتا دکتر مختلف گفتن بخاطر آب نخوردن فلان بیماری بازم فایده نداره جوش صورت سر درد سنگ کلیه بازم نتونستم 

البته من میوه خیلییییی زیاد میخورم ولی فایده نداره اتفاقا هضم میوه و قندش برای کبد کار راحتی نیست 

من تو زمستون اینطوریم ولی تابستون نه

من وسط تابستون که همه له له میزنن واسه اب ،اصلا اب خوردن یادم نمیوفته

1396
منم صدتا دکتر مختلف گفتن بخاطر آب نخوردن فلان بیماری بازم فایده نداره جوش صورت سر درد سنگ کلیه بازم ...

نگفتن علت اینکه کم اب میخوری و تشنت نمیشه چیه؟

من وسط تابستون که همه له له میزنن واسه اب ،اصلا اب خوردن یادم نمیوفته

عزیزم ساختار بدنت اینطوری هستش احتمالا مثل خودت زیاد هستن 

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍

دوتا بطری اب معدنی کوچولو یا یه قمقمه کوچولو بزار تو یخچال خنک شه بعد بزارش کنارت

گهگاهی یه قلپ بخور ازش

اگ کنار دستت باشه و مجبور نباشی هی بری لیوان پر کنی میخوری

من یکی دو سالی هست اینکارو میکنم و روزی دو لیتر اب میخورم

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..
1331