2410
2553
عنوان

بیایید اینقدر حرف اضافه نزنیم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 37 پست
ای کاش همه توجه کنن و دیگه حرف اضافه نزنن

گاهی نمیشه دیگران رو کنترل کرد واقعا سخته
انتظار هم نمیشه داشت ازشون
یه عده تغییر ناپذیرن
اما خودمون که میتونیم بی تفاوت بشیم به خیلی از اینا
نمیتونیم؟

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
بستگی داره اگه قرار بود از این حرفا بزنیم چه عیبی داره اینو گاهی به خودمون بگیم    

چشم 😐❤والا تا الان نشده سوالای شخصی بپرسم روم نمیشه چون منم خوشم نمیاد ب سوالای شخصی ک ازم پرسیده میشه جواب بدم 

مگه اینکه خودم بشینم از خودم بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موافقم وچند وقته دارم رو خودم کار میکنم که سوال که به من مربوط نیست نپرسم. و جواب خیلی از سوالای ...

درسته گاهی لازم نیست هر سوالی پرسیده بشه اما قرار هم نیست به هر سوال پرسیده شده جواب داد
دقت کردی طرف میگه؟
سلام؟خوبی؟ ببین اینو میتونی برام انجام بدی....
و اگه در مورد خوب بودن یا خوب نبودنت هیچی نگی اون اصن پیگیر نمیشه چون عادتشه پرسیدن چیزی که براش مهم نیست

عموما خیلی ها اینجورین

سوالایی میپرسن که براشون مهم نیست
اگه وسط سوالشون یه عطسه کنی و بگی شبیه سرماخوردگی بود اون سوال قبلیشو فراموش میکنه
میدونی چرا؟
چون براش مهم نبوده
اما میدونی چی براش مهمه؟
اینی که به سرماخوردگی اشاره کردی و اون همه ی حواسش میره پیش اینکه نکنه ازت بگیره

اینجور مردمی داریم

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
دقیقا👍بعضی از دوستان همین جا   باراهنمایی کردنا !!!!و جبهه گرفتنا   باعث میشن خیلیا زندگی ...

و این خیلی میتونه دردآور و سخت باشه

2720
واقعا متاسفنه -به جای اینکه طرف و به ارامش دعوت کنند یا حد اقل حد وسط و بگیرند شروع میکنند به ترقیب ...

امان از نبود ذهن های بیدار

اره واقعا ولی دلم می گیره هر چند گوش کردن به این حرفا از سم هم بدتره۰😅

خب نکته همینجاست که چرا باید به چیزی که میدونی سمه گوش کنی؟
حرف رو عوض کن یا محیط رو ترک کن
باید گاهی به خودت اهمیت بدی
دیگران مطمئن باش در اولویت هاشون اول خودشونن

چشم 😐❤والا تا الان نشده سوالای شخصی بپرسم روم نمیشه چون منم خوشم نمیاد ب سوالای شخصی ک ازم پرسیده م ...

چشاتون همیشه سلامت

گفتگو عیبی نداره

اما نوع اون مهم تره از خوده اونه

گاهی باید دید طرف مقابل چه خط قرمزهایی داره

اما عموما پرداختن به یه چیزهایی که ممکنه با مشکلات همراه بشه کار رو سخت میکنه

خب نکته همینجاست که چرا باید به چیزی که میدونی سمه گوش کنی؟ حرف رو عوض کن یا محیط رو ترک کن باید گاه ...

می دونی یکی از مشکلات اخلاقی بزرگم که باید درست بش همین کار صحیح می دونم ولی معمولا به دلایل مسخره انجامشان نمی تونم بدم...مثلا اون فرد بزرگتر بهش بی احترامی میشه 

2714
می دونی یکی از مشکلات اخلاقی بزرگم که باید درست بش همین کار صحیح می دونم ولی معمولا به دلایل مسخره ا ...

البته ما گاهی درگیر تعارفات با دیگران هستیم گاهی هم درگیر تعارفات با خودمون

اما پیشنهاد میکنم راحت باش و خودتو از بند هر تعارفی رها کن

اگرم خواستی تعارف کنی خودت میدونی اما سعی کن اونو بعنوان یه بیمار نگاه کنی که داره حرفایی میزنه که دست خودش نیست
اینجوری میشه حرفای سم آور رو پذیرفت و تاثیری هم ازش نگرفت
البته ولی کار سختیه

اره دارم رو خودم کار می کنم دقیقا 

این تفکر و این کار خیلی زیبا و قابل احترامه ... عااااااااااالیه

وقتی می بینی روحیه ات داره داغون میشه و آدما اطرافت مسلما نمی تونی تغییر بدی بهترین کار تغییر خودت ❤

آدمی که خودشو تغییر میده روحش بزرگ میشه و آدمی که روح بزرگی داره دیگران رو میبخشه ... و اونا رو میپذیره 

خخخ عزیزم خیلیا عمدا این حرفارو میزنن آتیش بیارن از روی جهالت نیست اتفاقا کاملا عالمانه و عامدانه اس

ای خدا نمیدونم چطوری باید باهاشون برخورد کرد

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706