2726
عنوان

بیایید اینقدر حرف اضافه نزنیم!!!

751 بازدید | 37 پست

خيلی وقت ها ديگران می توانند خوب و صميمی زندگی کنند اگر:
 ما حرف اضافه نزنيم!
سه سال از زندگي زوج جوان ميگذرد که عمه آقا داماد، ميگويد:
چطور قابلمه هات اينقدر زود خش برداشته؟! شوهر بعدا زنش را توبيخ میکنه که چرا مامانت اینا برات جهيزيه جنس خوب نخريدن ؟!
يکی به شوهر می گه:

چطور اينهمه وقت با اخلاق تند همسرت ساختی؟! شوهر بعد از شنيدن اين سوال، زنش را تحمل نمیکنه و کارش با او به دعوا و مرافعه میکشه.
به زن می گن:
 چطور شوهرت بعد از عروسی تو رو مسافرت نبرده؟؟؟؟  چرا سر کار نمیره مگه مردددد نیس؟ چقدر شوهرت شب ها دير میاد خونه؟ زن پاپيچ شوهر میشه و شکاکانه می پرسه: اين وقت شب کجا بودي؟! و اين شک کاذب مثل پتکی اعصاب و روان خانواده را له میکنه.

👈 بياييد اينقدر از هم سوال نپرسيم! حرف اضافه نزنيم! توصيه های شخصی نکنيم!  یک قانون هست که میگه... به تو چه؟ به من چه؟ هر چیزی برای شما سوال بود، اول  از خودتون بپرسید به تو چه؟؟؟ ببینید ربطی به شما داره؟

نپرسيم همسرت کو؟ چرا تنها اومدی؟  چرا بچه نمیارید؟ خواهرت ازدواج کرد؟؟ بچه دارشدن؟؟؟ اين مانتو را چند سال قبل خريدی؟ تو طلا ملا نداری؟؟

مشکل از شوهرته یا خودت؟ شوهرت چقدر حقوق می گيره؟ دستپخت خانومت خوبه يا نه؟ پس چطور لاغر موندی؟ چرا بچتون لاغر مونده؟ دومی را تا دیر نشده نمیارید؟ پدر زنت چند ميليون جهيزيه داد؟ خونه تون چند متره؟

حرف اضافه، زندگی ديگران را خراب میکنه. پس حواسمون را جمع کنيم که کم، درست و به موقع حرف بزنيم واقعا خیلی چیزها به کسی مربوط نیست

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موافقم....من هم خودم از این سوالا زیاد از بقیه میپرسم😝😝😝😝😝هم بقیه ازم میپرسن😥😥از این ب بعد تصمیم گرفتم سرم تو لاک خودم باشه البته تاحدودی هم خوب پیش رفتم 

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

منم موافقم وچند وقته دارم رو خودم کار میکنم که سوال که به من مربوط نیست نپرسم. و جواب خیلی از سوالایی که ازم پرسیده میشه رو سربالا بدم. همون به من چه به توچه.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘

دقیقا👍بعضی از دوستان همین جا   باراهنمایی کردنا !!!!و جبهه گرفتنا   باعث میشن خیلیا زندگیشون بهم بریزه،  استارتر میاد  درد و دل کنه، وااای شروع میکنن   فقططط طلاق، اگه من بودم شوهرمو میکُشتم و...🙃 فکر نمیکنن  شرایط زندگی طرف چیه....

دقیقا👍بعضی از دوستان همین جا   باراهنمایی کردنا !!!!و جبهه گرفتنا   باعث میشن خیلیا زندگی ...

واقعا متاسفنه -به جای اینکه طرف و به ارامش دعوت کنند یا حد اقل حد وسط و بگیرند شروع میکنند به ترقیب استارر برای جدایی وطلاق 

فقط لطف خدا
اخ من انقدر ازین حرفا می شنوم و بهم می ریزم البته دقیقا از اونا سی که می دونم خوبیم نمی خوان

گاهی باید لبخند زد و بی توجه بود
به قول سفیر سابق انگلیس در ایران:
گفته بودن بهش از حرفا و شعارهایی که بر علیه ت میدن ناراحت نمیشی؟
گفته بود:
مادر من به من یاد داده که حرف به تو صذمه نمیزنه اما سنگ چرا

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
بله دقیقا ولی کی از کلمه ی ب من چه و ب تو چ استفاده میکنه😕

بستگی داره
اگه قرار بود از این حرفا بزنیم چه عیبی داره اینو گاهی به خودمون بگیم  

موافقم....من هم خودم از این سوالا زیاد از بقیه میپرسم😝😝😝😝😝هم بقیه ازم میپرسن😥😥از این ب بعد تص ...

عااااالیه

گاهی باید لبخند زد و بی توجه بود به قول سفیر سابق انگلیس در ایران: گفته بودن بهش از حرفا و شعارهایی ...

اره واقعا ولی دلم می گیره هر چند گوش کردن به این حرفا از سم هم بدتره۰😅

2706