2410
2553
عنوان

بارداری و جدایی

2792 بازدید | 76 پست

سلام دوستان من چهار روز پیش با شوهرم بحثم شد گفت برو خونه مامانت من نمیخوامت منم اصلا حوصله نداشتم اصلا اون روز حالم بد بود اومدم خونه مامانم . دیروز متوجه شدم باردارم الان نمیدونم چیکار کنم و چی بگم که بیاد دنبالم یا اگه واقعا میخواد جدا شیم تکلیفم روشن بشه . هشت ماه بود منتظر بودم باردار بشم هرروز ارزو میکردم باردار باشم ولی روزی که همه چی خراب شد باردار بودم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
زنگ بزنی بگی بارداری شاید خوشحال بشه وبرگرده دختر خاله م امروز فردا زایمانشه شوهرش یه هفته س ولش کر ...

خواهر جاری منم شوهرش ۳ساله ولش کرده رفته..  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2714
از قبل مشگل داشتیدباهم یا یهوالکی گفت نمیخامت؟؟

مشکل نداشتم ولی یکم اخلاقش تنده شوهرم هر ماه یه همچین داستانی داره سر یه چیز کوچیک بحث میکنه ولی من اهمیت نمیدادم و خوب بود زندگیم ولی فک کنم ب خاطر بارداریم حساس بودم اونروز

امید زندگیم دوقلوهام😍 
مشکل نداشتم ولی یکم اخلاقش تنده شوهرم هر ماه یه همچین داستانی داره سر یه چیز کوچیک بحث میکنه ولی من ...

عکس واس ام اس نفرست پاشوبروخونت مثل دوتاادم بزرگ باهم حرف بزنید

چراازخونت درمیای دیگ اینکارونکن براش عادی میشه

وخدایی که بشدت کافیست
2706