1421
1411
عنوان

بارداری و جدایی

625 بازدید | 75 پست

سلام دوستان من چهار روز پیش با شوهرم بحثم شد گفت برو خونه مامانت من نمیخوامت منم اصلا حوصله نداشتم اصلا اون روز حالم بد بود اومدم خونه مامانم . دیروز متوجه شدم باردارم الان نمیدونم چیکار کنم و چی بگم که بیاد دنبالم یا اگه واقعا میخواد جدا شیم تکلیفم روشن بشه . هشت ماه بود منتظر بودم باردار بشم هرروز ارزو میکردم باردار باشم ولی روزی که همه چی خراب شد باردار بودم

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
زنگ بزنی بگی بارداری شاید خوشحال بشه وبرگرده دختر خاله م امروز فردا زایمانشه شوهرش یه هفته س ولش کر ...

خواهر جاری منم شوهرش ۳ساله ولش کرده رفته..  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1432
از قبل مشگل داشتیدباهم یا یهوالکی گفت نمیخامت؟؟

مشکل نداشتم ولی یکم اخلاقش تنده شوهرم هر ماه یه همچین داستانی داره سر یه چیز کوچیک بحث میکنه ولی من اهمیت نمیدادم و خوب بود زندگیم ولی فک کنم ب خاطر بارداریم حساس بودم اونروز

مشکل نداشتم ولی یکم اخلاقش تنده شوهرم هر ماه یه همچین داستانی داره سر یه چیز کوچیک بحث میکنه ولی من ...

عکس واس ام اس نفرست پاشوبروخونت مثل دوتاادم بزرگ باهم حرف بزنید

چراازخونت درمیای دیگ اینکارونکن براش عادی میشه

1418
بعد دو سال اولین بارم بود

آخرین بارت باشه دیگ 

زنگ بزن بهش بگو

ادم ک باردارمیشه دل تودلش نیس ب شوهرش بگ میفهمم چقدناراحتی براهمین کشش نده 

اصلاتوابن ۴روربهت زنگ نرده؟؟؟خانوادش فهمیدن؟

بهش پیام بده بگو باردارم وعکس بی بی چکتو بفرست..مطمعنا خیلییی خوشحال میشه ومیاد دنبالت

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1442