2726
عنوان

میخام طلاق بگیرم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 24 پست

یکی از بهتزین وکیلای شهرمونو میخام بگیرم مامانم گفته تا 10ملیون یه وکیل برات میگیرم.خودمم پولشو میدم که ب بابات فشار نیاد

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
بچه ان دختره یا پسر؟ چند سالش؟

پسر.یکسال و 2ماه

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر.یکسال و 2ماه

پسر تا هفت سالگی پیش خودت حالا بعدشم احتمالا از سرش افتاده و زن گرفته دیگه کاری به بچه ات نداره حتی اگر دیدی اون موقع دارا اذیت می کنه می تونه تازه به فکر دادن خونه باشی ولی تا اون موقع خونه مادرت هم باشی می تونی خونت بدی اجاره...بچه ات پسر این خونه برای خودت ارزش نداشته باشه برای اینده پسرت لازم...اینم تو این شرایط اقتصادی احساساتی تصمیم نگیر مجبورش کن تمام حقوقت بده اره باید سختی بکشی ولی حق گرفتنی برای آینده پسرت که تو رفاه باشه هم لازم

نقطه ضعف نشون دادي بگو من بچه رو نميخوام خونه رو هم نميدم تا ٧سال بچه با خودته بعدشم نميتونه بزر ...

خونه که هیچی آقا باید نفقه هم بدن ولی دارند زرنگ بازی در می یارند این پدری که ایشون می گن عمرا بچه قبول کنه فقط می خوام از احساسات خانم سو استفاده کنه

خونه که هیچی آقا باید نفقه هم بدن ولی دارند زرنگ بازی در می یارند این پدری که ایشون می گن عمرا بچه ق ...

اره دقيقااااا

ميخواد به خونش برسه

وگرنه ادمي ك اين همه سال بچشو نخواسته الانم نميخواد

خونه که هیچی آقا باید نفقه هم بدن ولی دارند زرنگ بازی در می یارند این پدری که ایشون می گن عمرا بچه ق ...

خیلی خوب ادم میشناسی.احسنت