2726
عنوان

آخه چراااا

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 39 پست

اسی روزی چند ساعت درگیره کارهای خونه ای؟ من بالای ۴ساعت. اخه بچه هام مدام میریزن و میپاشنو نابود میکنن😂

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین نکتش همینه ی تاپیک بزن با این موضوع شوهرم زد چشممو کبود کرد حالا بیا و متنا و کامنتاشونو ب ...

خوده منم تاپیکام همینجوری یه صفحه ام نمیشه حتی چون این چیزارو نمیذارم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
نمیدونم والابه خداخسته میشه آدم ازصبح که چشم بازمیکنی کارای تکراری خونه که تمومی نداره

هررر چی تمیز میکنم تمومی نداره.  افسردگی گرفتم‌بخدا. نمیرسم اصلا😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
اسی روزی چند ساعت درگیره کارهای خونه ای؟ من بالای ۴ساعت. اخه بچه هام مدام میریزن و میپاشنو نابود میک ...

والاازصبح که پامیشم همینطوردورخودم میچرخم کاسه قبلمه جابه جامیکنم😐

منم همینطور الان یه تاپیک زدم یه نفر هم جواب نداد    

اسم تاپیکت چی بودگلم

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
اسم تاپیکت چی بودگلم

تفسیر ازمایش

این لینکش https://www.ninisite.com/discussion/topic/3277740/تفسیر-آزمایشعکس?postId=105710542

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
برم کارای تکراریموبکنم ظهرشد😗😗😗

خدا قوت گلم. منم برم دوره نهار.‌ حوصلت پوکید صدام‌کن بیایم باهم درد ودل😄