1421
1363
عنوان

آخه چراااا

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 39 پست
برای منم جواب نمیدن هی پرسیدم کسی دکتر طاهره آقائی رو می شناسه دریغ از یه پاسخ آدم دلش میگیره والا

حالاشاید اون دکترو نشناسن ولی وقتی راهنمایی میخوای کسی جوابتو نمیده خیلی ادمو عصبانی میکنه

حالاشاید اون دکترو نشناسن ولی وقتی راهنمایی میخوای کسی جوابتو نمیده خیلی ادمو عصبانی میکنه

منم دلگیرم حق میدم بهت دوستم

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

حتما موضوع خاله زنکی نبوده که همه تو تخصصشون نبوده

افرین

نکتش همینه

ی تاپیک بزن با این موضوع

شوهرم زد چشممو کبود کرد

حالا بیا و متنا و کامنتاشونو بخون😂😂😂😂

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
گفتم ازکارای تکراری خونه متنفرم یکی بیادیه راهکاربده هیچکی محل نذاشت ۵۰ نفرم آنلاین بودن میدونم الان ...

عزیزم هم دردیم.‌چه کنیم بنظرت؟ تازه دوتا بچه پیش هم دارم امسال😭

گفتم ازکارای تکراری خونه متنفرم یکی بیادیه راهکاربده هیچکی محل نذاشت ۵۰ نفرم آنلاین بودن میدونم الان ...

خخخخخ

خدایاخیلی ازماهادلمون بچه میخوادپس چرابه بعضی هاناخواسته بچه میدی خوب به جای اینکه به اوناناخواسته بچه بدی به مالطف کن واین نعمتوعطاکن فرزندی که هنوزندارمت انتظارت رامیکشم انتظارکشیدن در راه توشیرین است فقط بهم بگوتاکی انتظارتوبکشم یک سال دیگر...دوسال دیگر..ده سال دیگر....یااصلاهیچ وقت به دستت نمیارم..آرزودارم صدای ی نی نی توی خونتون بپیچه ای اونوکه مثل منی👪👪👪 .ای کسی که داری امضای منو میخونی برای من وامثال من دعا کن .

چون همه همین مشکلو دارن  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از رحمتت نا امید نیستم
1394
افرین نکتش همینه ی تاپیک بزن با این موضوع شوهرم زد چشممو کبود کرد حالا بیا و متنا و کامنتاشونو ب ...

خوده منم تاپیکام همینجوری یه صفحه ام نمیشه حتی چون این چیزارو نمیذارم

عطر تــــــو دارد این هـوا   ســر به هـوا تـــــرین منم❣
اسی روزی چند ساعت درگیره کارهای خونه ای؟ من بالای ۴ساعت. اخه بچه هام مدام میریزن و میپاشنو نابود میک ...

والاازصبح که پامیشم همینطوردورخودم میچرخم کاسه قبلمه جابه جامیکنم😐

1396
منم همینطور الان یه تاپیک زدم یه نفر هم جواب نداد    

اسم تاپیکت چی بودگلم

خدایاخیلی ازماهادلمون بچه میخوادپس چرابه بعضی هاناخواسته بچه میدی خوب به جای اینکه به اوناناخواسته بچه بدی به مالطف کن واین نعمتوعطاکن فرزندی که هنوزندارمت انتظارت رامیکشم انتظارکشیدن در راه توشیرین است فقط بهم بگوتاکی انتظارتوبکشم یک سال دیگر...دوسال دیگر..ده سال دیگر....یااصلاهیچ وقت به دستت نمیارم..آرزودارم صدای ی نی نی توی خونتون بپیچه ای اونوکه مثل منی👪👪👪 .ای کسی که داری امضای منو میخونی برای من وامثال من دعا کن .
1364