2726
ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید  قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطو ...

برا تنبلی تخمدان پودر اینوفولیک خوبه برا ذخیره پایین قرص dhea و اووبووست ب همراه ویتامینای دیگه مثل سی و ای و امگا...

برا ماساژ رحم و تخمدان اول روغن گرم مثل سیاه دانه یا زیتون میزنی ب همونجا ک رحم وتخمدانه و ماساژ میدی...

بادکش تخمدانم خوبه ک تو نت سرچ کنی فیلم هست یا یک بقچه نمک درست میکنی با پارچه بعد سرشو ی کم الکل میپاشی اتیش میزنی میذاری رو رحم و لیوان میذاری روش ک پوستو میکشه بالا و خاموش میشه بعد چند دقیقه لیوانو برمیداری و بقیه جاهای زحم و تخمدان میذاری از بعد پریود تا 14 ...خوردن عسل و سیاه دانه روز 1-14

خوردن چیزای گرم توی پریودی مثل چای زنجبیل و دارچین و...

خوردن اب زیاد...ورزش...پیاده روی...

هنه اینا باعث افزایش خونرسانی ب رحم و تخمدان میشه و کیفیت تخمک میره بالا

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید  قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطو ...

برای مرد هم حذف سردیجات و خوردن گرمی ها...خنک نگه داشتن بیضه و حتی کمپرس سرد گذاشتن و خوردن قرصای تقویتی و نکصیدن قلیون و اینجور چیزا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردار شدی؟؟؟ 

آره عزیزم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2728
اصلا نمیدونم ولی چون ۴ تا سقط داشتم دکتر میگه احتمالا تخمکهات بی کیفیتن

میخوای دعوتت کنم تو ی گروه سقط مکرر؟؟

ممنونم ازت لطف کردی اینهمه توضیح دادی ایشالا به سلامتی بچتو بغل کنی

سلامت باش...انشاءالله...اولی 9هفته ایست قلبی و 12سقط ..2تا بعدی 8هفته سقط توقف رشد..اخری 7هفته سقط

داروهای صیادی رو مصرف کردین؟  من یبار رفتم اصلا خودش وقت نذاشت. فقط مامای دستیارش یه سری دارو ...

من که هرچی دارو تقویتی استفاده کردم هیچی نشد بعدشم که ولش کردم فقط متفورمین میخوردم که هر دو بار طبیعی باردار شدم ولی همچنان میرم پیشش 

ولی خیلی ها ازش نتیجه گرفتن

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
آره عزیزم

میشه بگی مشکلت چی بوده و چه کارایی کردی منم پی سی او هستم 6ساله منتظرم

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
ممنونم ان شاالله بسلامتی بغلش کنی

ممنونم عزیزم 😘😘😘

میشه بگی مشکلت چی بوده و چه کارایی کردی منم پی سی او هستم 6ساله منتظرم

من که خودم pco شوهرمم واریکوسل داشت عمل کرد اما تغییری نکرد دکتر هم گفت بحدی نیست که بارداری صورت نگیره.هیچی ما هم چهار سال دنبال دوا و دکتر اما بی نتیجه هر سری😣.

تا پارسال تو پریودم اتفاقی سنجد خوردم ماه بعد دیدم باردارم که متاسفانه تو هفته یازده سقط شد این سری هم که سه ماه از سقطم میگذشت بازم سنجد خوردم که شکر خدا شد نمیدونم موثر بوده یا نه اما بهش اعتقاد پیدا کردم.در ضمن نزدیک دو سه سال متفورمین خوردم

2706