2726
عزیزم من ازمایش ذخیره تخمدان ندادم .اما خرداد و شهریور ژل رویال خوردم تو پریودمم سنجد Pcoهم هستم

باردار شدی؟؟؟ 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن بابا خوبه...برا من 25سالگی 1هست

ممنون

خیلی نگرانم

یبار دکتر به مریض قبل من گفت با amh 1.5 ممکنه طبیعی باردار نشی. منم دیگه شک افتاده تو دلم. دیگه هم پیش دکتر نرفتم هنوز

ممنون خیلی نگرانم یبار دکتر به مریض قبل من گفت با amh 1.5 ممکنه طبیعی باردار نشی. منم دیگه شک افتا ...

دکترش غلط کرد ...من با ذخیره 1 سریع باردار میشم....4تا سقط داشتم...پنجمین بارداریمه و خداروشکر تا اینجای راه رو اومدم.انشاءالله ک ب مراد دلم برسم و نی نیمو بغل بگیرم...

1ب بالا نرماله...هرچی پایین تر باشه کیفیت میاد پایین ک باید قبل بارداری تقویتش کرد

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
دکترش غلط کرد ...من با ذخیره 1 سریع باردار میشم....4تا سقط داشتم...پنجمین بارداریمه و خداروشکر تا ای ...

ممنون عزیزم که وقت میزارین 

ان شاالله بارداری راحتی داشته باشین و سالم و با دل شاد بغلش کنین 😘😘😘

مشکل‌ شما چی بود؟

نمیدونم عزیزم...چیز خاصی مشخص نشد...گفتن علت نامعلوم چون تو دوتا بارداری اخری دارو انوکسا و پردنیزولون و....داشتم

واسه منم نامعلوم این بارداری‌تون داروی خاصی میخورید ؟ قبلش کار خاصی کردید 

ن فقط تقویتی و اسپرین...

قبلش تقویت کردم خودم و شوهرمو....ورزش و ماساژ رحم ...چیزای گرم ...و قرصای تقویتی

خواهش عزیزم....انشاءالله...

انشاءالله شما هم ب مراد دلتون برسین...

ولی خب خیلی پشت گوش نندازید و زمان رو از دست ندید بهتره چون این روزا بارداری ها مسخره شده

ن فقط تقویتی و اسپرین... قبلش تقویت کردم خودم و شوهرمو....ورزش و ماساژ رحم ...چیزای گرم ...و قرصای ...

ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید 

قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطوره

چند وقت بعدش باردار شدید

البته اگه سختتون نیست

لطف میکنید 

ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید  قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطو ...

عزیزم من برا قبلیا چون sdfa شوهرم بد بود فقط اونو تقویت میکردم و با وجود ازمایش عالیش بازم سقط میشد...دکترای بیشعور نگفتن ذخیرم پایینه فقط میگفتن علت نامعلوم...تا اخر سر یکیشون گف لب مرزه...تصمیم گرفتم تقویت کنم خودمو...

تو نت سرچ کردم قرص اووبووست برا زن خوب بود ولی دکترم ب من فرتیل سی ام داد ب همراه امگا3و فولیک 5 و اسپرین و ویتامین ای

و ب شوهرم موتیلیتی بووست داد ب همراه زینک پلاس.کلومیفن.ال کارنتین.پنتوکسی فیلین و زینک پلاس و فولیک 1.کیوتن هم خوبه ک موتیلیتی بووست خودش داره...

2706