1428
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

عزیزم من ازمایش ذخیره تخمدان ندادم .اما خرداد و شهریور ژل رویال خوردم تو پریودمم سنجد

Pcoهم هستم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
اصلا نمیدونم ولی چون ۴ تا سقط داشتم دکتر میگه احتمالا تخمکهات بی کیفیتن

تو چند هفته؟؟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین...ممنون 
1432
منم دارم ژل رویال میخورم یعنی ممکنه عدد amh تغییر کنه؟!  اخه از نظر علمی دکترا میگن غیر ممکنه

غیرممکنه ولی کیفیت تخمک ها افزایش پیدا میکنه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین...ممنون 
گلم شما شیراز پیش کدوم دکتر میرین؟  سنجد برای چی خوبه؟

من پیش مژگان صیادی بار اول که سقط کردم و الان هر دو بار پیش دکتر نرفته بودم😁

برا بارداری خوبه

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
من پیش مژگان صیادی بار اول که سقط کردم و الان هر دو بار پیش دکتر نرفته بودم😁 برا بارداری خوبه

داروهای صیادی رو مصرف کردین؟ 

من یبار رفتم اصلا خودش وقت نذاشت. فقط مامای دستیارش یه سری دارو نوشت. 

منم جرات نکردم داروهارو مصرف کنم

1418
عزیزم من ازمایش ذخیره تخمدان ندادم .اما خرداد و شهریور ژل رویال خوردم تو پریودمم سنجد Pcoهم هستم

باردار شدی؟؟؟ 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
ن بابا خوبه...برا من 25سالگی 1هست

ممنون

خیلی نگرانم

یبار دکتر به مریض قبل من گفت با amh 1.5 ممکنه طبیعی باردار نشی. منم دیگه شک افتاده تو دلم. دیگه هم پیش دکتر نرفتم هنوز

1339