1472
1411
ممنون خیلی نگرانم یبار دکتر به مریض قبل من گفت با amh 1.5 ممکنه طبیعی باردار نشی. منم دیگه شک افتا ...

دکترش غلط کرد ...من با ذخیره 1 سریع باردار میشم....4تا سقط داشتم...پنجمین بارداریمه و خداروشکر تا اینجای راه رو اومدم.انشاءالله ک ب مراد دلم برسم و نی نیمو بغل بگیرم...

1ب بالا نرماله...هرچی پایین تر باشه کیفیت میاد پایین ک باید قبل بارداری تقویتش کرد

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین...ممنون 
دکترش غلط کرد ...من با ذخیره 1 سریع باردار میشم....4تا سقط داشتم...پنجمین بارداریمه و خداروشکر تا ای ...

مشکل‌ شما چی بود؟

ایران زندگی نمیکنم، گفتم اینو امضا کنم که دیگه تو تاپیکهام براتون سوال نشه.
دکترش غلط کرد ...من با ذخیره 1 سریع باردار میشم....4تا سقط داشتم...پنجمین بارداریمه و خداروشکر تا ای ...

ممنون عزیزم که وقت میزارین 

ان شاالله بارداری راحتی داشته باشین و سالم و با دل شاد بغلش کنین 😘😘😘

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

مشکل‌ شما چی بود؟

نمیدونم عزیزم...چیز خاصی مشخص نشد...گفتن علت نامعلوم چون تو دوتا بارداری اخری دارو انوکسا و پردنیزولون و....داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم عزیزم...چیز خاصی مشخص نشد...گفتن علت نامعلوم چون تو دوتا بارداری اخری دارو انوکسا و پردنیزول ...

واسه منم نامعلوم

این بارداری‌تون داروی خاصی میخورید ؟ قبلش کار خاصی کردید 

1436
واسه منم نامعلوم این بارداری‌تون داروی خاصی میخورید ؟ قبلش کار خاصی کردید 

ن فقط تقویتی و اسپرین...

قبلش تقویت کردم خودم و شوهرمو....ورزش و ماساژ رحم ...چیزای گرم ...و قرصای تقویتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خواهش عزیزم....انشاءالله...

انشاءالله شما هم ب مراد دلتون برسین...

ولی خب خیلی پشت گوش نندازید و زمان رو از دست ندید بهتره چون این روزا بارداری ها مسخره شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن فقط تقویتی و اسپرین... قبلش تقویت کردم خودم و شوهرمو....ورزش و ماساژ رحم ...چیزای گرم ...و قرصای ...

ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید 

قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطوره

چند وقت بعدش باردار شدید

البته اگه سختتون نیست

لطف میکنید 

ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید  قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطو ...

عزیزم من برا قبلیا چون sdfa شوهرم بد بود فقط اونو تقویت میکردم و با وجود ازمایش عالیش بازم سقط میشد...دکترای بیشعور نگفتن ذخیرم پایینه فقط میگفتن علت نامعلوم...تا اخر سر یکیشون گف لب مرزه...تصمیم گرفتم تقویت کنم خودمو...

تو نت سرچ کردم قرص اووبووست برا زن خوب بود ولی دکترم ب من فرتیل سی ام داد ب همراه امگا3و فولیک 5 و اسپرین و ویتامین ای

و ب شوهرم موتیلیتی بووست داد ب همراه زینک پلاس.کلومیفن.ال کارنتین.پنتوکسی فیلین و زینک پلاس و فولیک 1.کیوتن هم خوبه ک موتیلیتی بووست خودش داره...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من برا قبلیا چون sdfa شوهرم بد بود فقط اونو تقویت میکردم و با وجود ازمایش عالیش بازم سقط میشد. ...

ممنون گلم

1432
ممنون میشم بگید چطوری تقویت کردید  قرصهای تقویتی خودتون و شوهرتون چی بود و اینکه ماساژ رحم چطو ...

برا تنبلی تخمدان پودر اینوفولیک خوبه برا ذخیره پایین قرص dhea و اووبووست ب همراه ویتامینای دیگه مثل سی و ای و امگا...

برا ماساژ رحم و تخمدان اول روغن گرم مثل سیاه دانه یا زیتون میزنی ب همونجا ک رحم وتخمدانه و ماساژ میدی...

بادکش تخمدانم خوبه ک تو نت سرچ کنی فیلم هست یا یک بقچه نمک درست میکنی با پارچه بعد سرشو ی کم الکل میپاشی اتیش میزنی میذاری رو رحم و لیوان میذاری روش ک پوستو میکشه بالا و خاموش میشه بعد چند دقیقه لیوانو برمیداری و بقیه جاهای زحم و تخمدان میذاری از بعد پریود تا 14 ...خوردن عسل و سیاه دانه روز 1-14

خوردن چیزای گرم توی پریودی مثل چای زنجبیل و دارچین و...

خوردن اب زیاد...ورزش...پیاده روی...

هنه اینا باعث افزایش خونرسانی ب رحم و تخمدان میشه و کیفیت تخمک میره بالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای مرد هم حذف سردیجات و خوردن گرمی ها...خنک نگه داشتن بیضه و حتی کمپرس سرد گذاشتن و خوردن قرصای تقویتی و نکصیدن قلیون و اینجور چیزا...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا تنبلی تخمدان پودر اینوفولیک خوبه برا ذخیره پایین قرص dhea و اووبووست ب همراه ویتامینای دیگه مثل ...

ممنونم ازت لطف کردی اینهمه توضیح دادی

ایشالا به سلامتی بچتو بغل کنی

باردار شدی؟؟؟ 

آره عزیزم

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
برای مرد هم حذف سردیجات و خوردن گرمی ها...خنک نگه داشتن بیضه و حتی کمپرس سرد گذاشتن و خوردن قرصای تق ...

عزیزم سوال آخر اینکه شما تو هفته چند سقط میکردید

1474
اصلا نمیدونم ولی چون ۴ تا سقط داشتم دکتر میگه احتمالا تخمکهات بی کیفیتن

میخوای دعوتت کنم تو ی گروه سقط مکرر؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم ازت لطف کردی اینهمه توضیح دادی ایشالا به سلامتی بچتو بغل کنی

سلامت باش...انشاءالله...اولی 9هفته ایست قلبی و 12سقط ..2تا بعدی 8هفته سقط توقف رشد..اخری 7هفته سقط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داروهای صیادی رو مصرف کردین؟  من یبار رفتم اصلا خودش وقت نذاشت. فقط مامای دستیارش یه سری دارو ...

من که هرچی دارو تقویتی استفاده کردم هیچی نشد بعدشم که ولش کردم فقط متفورمین میخوردم که هر دو بار طبیعی باردار شدم ولی همچنان میرم پیشش 

ولی خیلی ها ازش نتیجه گرفتن

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
برا تنبلی تخمدان پودر اینوفولیک خوبه برا ذخیره پایین قرص dhea و اووبووست ب همراه ویتامینای دیگه مثل ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331