2726

اولین باری هست که از عقب جلو شدن ساعت خیر میبینم.😶😑

همیشه تایم کارهام و ...بهم ریخته و اذیت شدم یا اینکه میخواستم فرداش یه ذره بیشتر بخوابم ولی مجبور بودم یک ساعت زودتر پابشم برم کلاس(چون ساعت عقب کشیده میشد)

اما امروز😍😂😂😂

امروز قراره دخترمو ببریم دکتر ببینه  خیییییلی هم خستم دیشب نخوابیدم.ساعت ۱۱ نوبت داره.من فکر کردم الان ساعت ۱۰ شده.اما بخاطر عقب کشیده شدن ساعت  الان ۹ داره میشه تازه😄

خلاصه اینکه خیلی خوشحال شدم بعد از سالها😂😂😂

گفتم خوشحالیمو باهاتون سهیم بشم.😅😅😅

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

شما چی ؟ از عقب رفتن یا جلو اومدن ساعت خیری دیدید یا نه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عید رو دوست دارم وقت میکشن جلو

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
خیلی بدم میاد زود شب میشه😟

آره

اینش خیلی بده

ولی یه مدت هوا همش ابری میشه و دیگه فرقی نداره زیاد

خدا هر روز شادترت کنه عزیزم

همچنین گلم💜

ممنونم😘