1421
1389

اولین باری هست که از عقب جلو شدن ساعت خیر میبینم.😶😑

همیشه تایم کارهام و ...بهم ریخته و اذیت شدم یا اینکه میخواستم فرداش یه ذره بیشتر بخوابم ولی مجبور بودم یک ساعت زودتر پابشم برم کلاس(چون ساعت عقب کشیده میشد)

اما امروز😍😂😂😂

امروز قراره دخترمو ببریم دکتر ببینه  خیییییلی هم خستم دیشب نخوابیدم.ساعت ۱۱ نوبت داره.من فکر کردم الان ساعت ۱۰ شده.اما بخاطر عقب کشیده شدن ساعت  الان ۹ داره میشه تازه😄

خلاصه اینکه خیلی خوشحال شدم بعد از سالها😂😂😂

گفتم خوشحالیمو باهاتون سهیم بشم.😅😅😅

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

شما چی ؟ از عقب رفتن یا جلو اومدن ساعت خیری دیدید یا نه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من عید رو دوست دارم وقت میکشن جلو

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
1401
خیلی بدم میاد زود شب میشه😟

آره

اینش خیلی بده

ولی یه مدت هوا همش ابری میشه و دیگه فرقی نداره زیاد

خدا هر روز شادترت کنه عزیزم

همچنین گلم💜

ممنونم😘

1444