2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دارم  عزیز سیب زمینی  شکم پر و چجوری ؟

عزیزم سیب زمینی رو آب پز کن. بعد از آب پز بزار خنک بشه . خنک شده از وسط نصفش کن. داخل رو آروم با قاشق خالی کن. جوری که پوستش پاره نشه و نشکنه. خیلی آروم . حالا سیب زمینی رو پوره کن بهش پنیر  پیتزا . ادویه هایی که دوست داری بزن. مثل . پودر سیر . آویشن. پاپریکا. نمک . فلفل . حالا داخل سیب زمینی رو با این مواد پر کن روش قارچ تفت داده شده بریز روشم پنیر پیتزا بزار تو فر 180 درجه تا پنیر آب بشه. روشم گریل کن.

2738
ب منم یاد بده درست کنم😁

شرمنده گلم دیر جواب دادم داشتم کیک رو درست میکردم

۳ عدد تخم مرغ یک و نیم پیمانه شیر دو لیوان آرد یک و نیم پیمانه شکر دو سوم لیوان روغن ۴ قاشق غداخوری پودر کاکائو

تخم مرغ رو ۳ تا ۴ دقیقه با دور تند هم بزن

شیر و روغن و اضافه کن و دو دقیقه هم بزن با دور متوسط

آرد و شکر و پودر کاکائو رو مخلوط کن باهم و اروم آروم به مواد خیست اضافه کن

با دور کند هم بزن تا مخلوط بشه 

من نیم ساعت تو پلوپز(کیک پز هم داره)درست میکنم 

برای وسطشم خامه رو هم میزنم تا خامه زده شده بشه بعد کره تو دمای محیط رو با دور تند هم میزنم تا خوب مخلوط بشه برای امروز بادوم زمینی رو با موز خرد شده وسطش میزنم 

سه قسمتش میکنم اول یه لایه کم کره بادوم زمینی میزنم روش بادوم زمینی خرد شده و موز میریزم بعد یه لایه خامه کره ای بعد لایه کیک