2410
2553
عنوان

بی بی چک

106 بازدید | 12 پست

دوستان چند درصد احتمال خطای بی بی چک وجود داره ؟من فقط دو بار پیشگیری نداشتم اونم تو موقعیت هایی که تو احادیث منع شده بود حدیث بود که اگه تو این شرایط باردار شید بچه زبونم لال دیوانه میشه خیلی میترسم و استرس دارم کمکم کنید 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

سلام نمیگم اعتقاد ندارم به احادیث دارم

ولی دیگه شماها خودتونو خیلی درگیر کردین

ادم هرچقد کمتر بدونه بهتره

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نمیگم اعتقاد ندارم به احادیث دارم ولی دیگه شماها خودتونو خیلی درگیر کردین ادم هرچقد کمتر بدون ...

باورت میشه من شاید سالی یه بارم سمت احادیث نرم ولی خب ادم خیلی برا بچه حساس میشه حق بدید 

2720
باورت میشه من شاید سالی یه بارم سمت احادیث نرم ولی خب ادم خیلی برا بچه حساس میشه حق بدید 

۱ونیم ساله اقدامم

حتی نمیدونم قمر در عقرب چیه و چجوریه

به هرچی فکر کنی برات اتفاق میفته

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
۱ونیم ساله اقدامم حتی نمیدونم قمر در عقرب چیه و چجوریه به هرچی فکر کنی برات اتفاق میفته

ان شاالله بزودی خدا هم بهت یه نی نیه ناز سالم بده

سلام عزیزم من شنیدم بی بی منفی ممکنه خطا بشه اما مثبت نه ولی برای خود من یه بار مثبت شد اما باردار نبود البته با یکم تاخیر مثبت شد. اگرهم باردار بودی برای اینکه حدیث خوندی و مردد هستی صدقه بده رفع بلا میشه. خدا خیلی مهربونه

2714
ان شاالله بزودی خدا هم بهت یه نی نیه ناز سالم بده

ممنون خانومی

سلام عزیزم من شنیدم بی بی منفی ممکنه خطا بشه اما مثبت نه ولی برای خود من یه بار مثبت شد اما باردار ن ...

مرسی گلم دو بار بی بی زدم یکی دیگه هم دارم نگه داشتم الان بزنم بنظرتون سه بار هم خطاست؟