2410
2553
عنوان

چرا واقعا اقایووون این وقت صبح تو نی نی سایتن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 49 پست

😂😂😂نمیدونم والا شاید همسر های ما عجیب هستن الان که خواب بعدشم میره سرکار باز میاد ساعت ۱۴ خونه بنده خدا بامن حرف میزنه و... کلا خیلی کم گوشی دستش😶😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بیکارن بیکار همشونم تو پروفایل هاشون زده دانشجوی دکترا فوق لیسانس یه همچین متوهم هایین😂

واقعاها خودشون خیلی با سواد با فرهنگم میدوننن ی تاپیک مال کهنه شور بووود فک کن اونجا نظر دادن برای طرز استفاده اه چ وضعشه  اصلا ب شما چ ربطی داره

2714
😂😂😂نمیدونم والا شاید همسر های ما عجیب هستن الان که خواب بعدشم میره سرکار باز میاد ساعت ۱۴ خونه بن ...

ازمن که همش فوتبالارو انالیز میکنه وقتی گوشی دستشه 🤣تا الان ناراحت بودم ولی الان خوشحالم که نمیاد تونی نی سایت🤐🤐

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
تازه درخواست دوستی هم میدن .    

وای آره .مگه به توهم درخواست دوستی دادن بی شرفا

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706