1421
1389

ی اقایی الان من هر تاپیکی رفتم بود چ وضعشه فک کن اصلا چرا میان اینجا خودشون خجالت نمیکشن

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1390

احتمالا مجرده وبیکار 

وگرنه مرد متاهل زن وبچه دار الان باید سرکار باشه درپی یک لقمه نان حلال 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

ارث باباته مگه؟دلشون میخواد بیان

دختر: سلام اسمت چیه چند سالته؟پسر: پارسا 26 یو؟دختر: اسمت پسر:پارسا 26 یو؟دختر: اسمت پسر:پارسا 26 یو؟دختر: اسمت و این روند 30 دقیقه ادامه داشت تا پسره زنگ زد فهمید اسم دختره اِسمَت بود!!  
1394

الان درخواسته یکیو قبول کردم دیدم اقاس😐 واس درد و دل اومده

خب برو با هم جنست درد و دل کن دیگه 

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1418

😂😂😂نمیدونم والا شاید همسر های ما عجیب هستن الان که خواب بعدشم میره سرکار باز میاد ساعت ۱۴ خونه بنده خدا بامن حرف میزنه و... کلا خیلی کم گوشی دستش😶😂

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
بیکارن بیکار همشونم تو پروفایل هاشون زده دانشجوی دکترا فوق لیسانس یه همچین متوهم هایین😂

واقعاها خودشون خیلی با سواد با فرهنگم میدوننن ی تاپیک مال کهنه شور بووود فک کن اونجا نظر دادن برای طرز استفاده اه چ وضعشه  اصلا ب شما چ ربطی داره

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 
1339