2410
2553
عنوان

کسایی که از موعدشون گذشته

555 بازدید | 16 پست

دوستان کیا از موعدشون گذشته ،علایم‌چیا دارید ،کیا جواب مثبت گرفتن .

من چند ماهه پری هام نا منظم شده قبلا ۲۶ روزه بودم ولی الان هر وقت دلش بخواد میاد 

اینماه هم ۵ روزه از موعدم گذشته نمیدونم بی بی بزارم‌یا نه 

سلام برو بی بی بذار از بلاتکلیفی در بیای

منم ۱۹ سیکلمه 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
از بی بی چک‌بدم‌میاد دیگه 

منم تو اقدامم پری هام  به هم  ریخته  میخام  باردار بشم ولی  یه مشکل اساسی  دارم  زمستونا سالی  سه چهاربار سرما میخورم    الانم  خوردم  کلی کپسول میخورم   آخرشم همیشه  دو سه هفته طول میکشه تا خوبشم

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

من 24 پری فقط یه بار اقدام داشتم که میدونستم آخر سیکلمه و احتمال میدادم چیزی نمیشه فقط واسه دلخوشی چون 5 ماهه تو اقدامم و خبری نبود و این ماهم اصلا نداشتیم جز 4روز مونده به پری . حالا 5روز از پری گذشته و نیومده به نظرتون اون تاریخ تخمکی بوده ؟

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
منم چون سرماییم تند تند سرما میخورم با باد کولرم بینیم‌میگیره ،چند وقته اقدامی

دوماهه     ماه اول  یه بار فقط جلوگیری نکردیم   ولی  این ماه  بطور جدی تو اقدام بودیم  سه روز عقب انداختم  انقد خوشحال شدم  بعدش پریود شدم  با خونریزی خیلی کم 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706