1421
1389
عنوان

کسایی که از موعدشون گذشته

94 بازدید | 16 پست

دوستان کیا از موعدشون گذشته ،علایم‌چیا دارید ،کیا جواب مثبت گرفتن .

من چند ماهه پری هام نا منظم شده قبلا ۲۶ روزه بودم ولی الان هر وقت دلش بخواد میاد 

اینماه هم ۵ روزه از موعدم گذشته نمیدونم بی بی بزارم‌یا نه 

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401
1376
از بی بی چک‌بدم‌میاد دیگه 

منم تو اقدامم پری هام  به هم  ریخته  میخام  باردار بشم ولی  یه مشکل اساسی  دارم  زمستونا سالی  سه چهاربار سرما میخورم    الانم  خوردم  کلی کپسول میخورم   آخرشم همیشه  دو سه هفته طول میکشه تا خوبشم

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

من 24 پری فقط یه بار اقدام داشتم که میدونستم آخر سیکلمه و احتمال میدادم چیزی نمیشه فقط واسه دلخوشی چون 5 ماهه تو اقدامم و خبری نبود و این ماهم اصلا نداشتیم جز 4روز مونده به پری . حالا 5روز از پری گذشته و نیومده به نظرتون اون تاریخ تخمکی بوده ؟

منم چون سرماییم تند تند سرما میخورم با باد کولرم بینیم‌میگیره ،چند وقته اقدامی

دوماهه     ماه اول  یه بار فقط جلوگیری نکردیم   ولی  این ماه  بطور جدی تو اقدام بودیم  سه روز عقب انداختم  انقد خوشحال شدم  بعدش پریود شدم  با خونریزی خیلی کم 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
1427

ما یه بار یه ذره از دستمون در رفت، الان همش استرس دارم میگم خدایا باردار نشم، چون یه غلطی کردم م.ش.ر.و.ب خوردم!

ماه بعد اقدام میکنم، خدارو شکر زود تا اقدام میکنیم نی نی میشه!

خدا کنه این دفعه هم همین باشه

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.