2726
عنوان

پرولاکتین و ویتامین D

300 بازدید | 5 پست

سلام 

من 5 ماه اقدام به بارداری می کنم و باردار نشدم دوماه پیش کلومیفن و لتروزول استفاده کردم و باردار نشدم و ماه قبل هم چندتا بی بی چک گذاشتم همه هاله داشت ولی پریود شدم این ماه روز سوم پریود آزمایش دادم گفتم همه چیز خوبه فقط ویتامین Dپایینه و مشکل بعدی این که چون تا دو هفته پیش بچه شیر می دادم پرگلاکتینم بالاست اما این ماه کلومیفن خوردم به نظرتون با توجه به ویتامین دی پایین و پرولاکتین بالا و خوردن قرص لتروزول اصلا احتمال داره این ماه باردار بشم؟؟؟؟

بله عزیزم همه چیز احتمال داره و پرولاکتین و ویتامین دی در یه دوره انشالله درمان میشن ،توکل بر خدا

به نظر شما باید برای پرولاکتین دارو مصرف کنم؟ یا بدون دارو هم احتمال داره با قطع شیردهی باردار شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر شما باید برای پرولاکتین دارو مصرف کنم؟ یا بدون دارو هم احتمال داره با قطع شیردهی باردار شد

عزیزم باید دکتر یه قرصی میداد منم شبیه شرایط شمارو داشتم دکتر سینمو فشار داد دید هنوز شیر دارن و یه قرصی داد نصفشو وسط هفته ونصفش اخر هفته خوردم فقط برای یه ماه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

2728
عزیزم باید دکتر یه قرصی میداد منم شبیه شرایط شمارو داشتم دکتر سینمو فشار داد دید هنوز شیر دارن و یه ...

شنیدم باید یک ماه بگذره اگه هنوز پرولاکتین بالا بود قرص می دن درسته؟