1421
1411

خیلی وقته تو تل میچرخه این پیام

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

البته ابن جور موارد اگه اعلام سراسری نشه باید اطلاع داد

ولی سرهنگ قنبری شماره موبایل میده؟

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
1436

چرت و پرته ایناا همش 

والا ۲۰ سال از خدا عمر گرفتم تو یه شهر بزرگم زندگی میکنیم حتی یه بارمم نه همچین چیزی دیدم نه شنیدم :| 

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)
1444

ب نظرت سرهنگ قنبری شماره خودشو میده؟؟

شاید اقا قنبره😂😂😂

حالا ی چیزی

مگه ماها سلبریتی یا آقازاده ایم ک بقیه بخان مارو از بین ببرن؟؟

فکرشو بکنید ک ی روز ماها نباشیم کجای کار دنیا لنگ میمونه؟؟؟

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب نظرت سرهنگ قنبری شماره خودشو میده؟؟ شاید اقا قنبره😂😂😂 حالا ی چیزی مگه ماها سلبریتی یا آقازاد ...

اینم یه حرفیه 😂😂😂

💖من در تمام نداشته هایم "خدا" را دارم و بس💖     

کسی برای تست در خونه نمیاد هیچ سرهنگی هم شماره مستقیم نمیده

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1396
وا هههههه عجبا سرهنك قنبري ههدهدهههههه بيايد همه بزنكيم بهش هههههههه

دنبال سوژه است طرف😀

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1364