1421
1389
عنوان

بچه بودی یادته😐😒😒😒

169 بازدید | 19 پست

نونو لوله میپیچوندی بعد میکردی تو چای شیرین خیس بخوره بعد چلپ چلپ میخوردی😷😷😷😂

دعاکنیدشوهرم بمیره.التماستون میکنم بچه هام کتک خوردن مادرشون رو جلوی چشمشون میبینن.هرشب باترس ولرزخوابم نمیبره.ازته دلتون دعاکنیددرحقم.مثل گداازتون همین دعاروگدایی میکنم....

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

برای دخترم اینکارو کردم خیلی بدش اومد!😐

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

من هنوزم میخورم

تازه باردار ک بودم تا چار ماه تنها چیزی ک میتونستم بخورم همین بود 😁

تمام پول ها،فرصت ها و تجملات این دنیا در مقابل ثروتی که من دارم و آن تو هستی ناچیز است.باعث افتخار منی همسر خوبم ❤❤

الان تاپیک انتقام زده بودی😲

چخبرته😲😲😲

کمی آرام

یواش😲

به کجا چنین شتابون😲😲😲😂😂

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
1394
الان تاپیک انتقام زده بودی😲 چخبرته😲😲😲 کمی آرام یواش😲 به کجا چنین شتابون😲😲😲😂😂

یدفعه کارخدایادم اومد خندم گرفت 😒

دعاکنیدشوهرم بمیره.التماستون میکنم بچه هام کتک خوردن مادرشون رو جلوی چشمشون میبینن.هرشب باترس ولرزخوابم نمیبره.ازته دلتون دعاکنیددرحقم.مثل گداازتون همین دعاروگدایی میکنم....

چه جالب ! ده دقه پیش حین خوردن صبحانه داشتم به همین فکر میکردم !!

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش‌خشِ برگ‌ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاریِ روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه‌ی لباسی تا شده ، گاهی هم نمِ بارانیست که گوشه‌ی چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ‌های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
1403

نه 🙄کلا از چای شیرین متنفر بودم وهستم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
خدایی از این چندش بازیا در می آوردید؟

من خیلی وسواسی بودم اولین بار پسر عمم اینکارو کرد تمام پنیر ریخت تو چایی منم خیلی بدم اومد بعد میگفت وای خیلی خوشمزس،منم امتحان کردم ولی سعی میکردم نونو یه جوری بزنم تو چایی شیرین که پنیر ازش نزنه بیرون😃خیلی خوشمزه میشد ولی 😍

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
1364