2726
عنوان

بعضیا چقدر دروغگو اند😕قیمت سکه

254 بازدید | 11 پست

چند وقته میخوام سکه بخرم

وارد اولین مغازه شدم پرسیدم ربع هم قیمت تو سایت ۱ میلیون دویست و۶۲ تومن

گفت نه خانوم گرون تره ۱۰ هزار تومن

رفتم مغازه جلوتر گفت سایتها الکی بزارین بپرسم امروز ۱ میلیون ۲۰۰ و۳۰ هزارتومنه🙄🙄🙄

یعنی بعضیا راحت دروغ میگن!

تیکر پایان ۲۲ سالگیم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همیشه از قیمت سایت مثقال حدودا 10تومن گرونتر میفروشن. 10 تومن ارزونتر میخرن

اگه برای پس انداز میخواید, شمش گرمی بخرید که حق ضرب نداره و به قینت طلای خام خرید و فروش میشه. به صرفه تره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

طلافروشا ک ی لحظه غافل بشی کلاهی بزارن سرت ک تا کمرت بیاد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
اوه خدا ازشون نكذره هر كي هرجور ميتونه مردمو سركيسه ميكنه

چند وقته همش مامانم میگه مردم دزد شدند من میگم بدبینی به آدمها نداشته باش واعتماد کن🤦‍♀️

تیکر پایان ۲۲ سالگیم 😁
الان گرمی چنده 

تو پیج اینستاگرام یا سایت مثقال چک کنید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه