1421
1389
عنوان

بعضیا چقدر دروغگو اند😕قیمت سکه

243 بازدید | 11 پست

چند وقته میخوام سکه بخرم

وارد اولین مغازه شدم پرسیدم ربع هم قیمت تو سایت ۱ میلیون دویست و۶۲ تومن

گفت نه خانوم گرون تره ۱۰ هزار تومن

رفتم مغازه جلوتر گفت سایتها الکی بزارین بپرسم امروز ۱ میلیون ۲۰۰ و۳۰ هزارتومنه🙄🙄🙄

یعنی بعضیا راحت دروغ میگن!

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

باور کنید اصلا یه دلیلی که تو ایران چیزی بالا رفت دیگه پایین نمیاد خودمونیم

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...

همیشه از قیمت سایت مثقال حدودا 10تومن گرونتر میفروشن. 10 تومن ارزونتر میخرن

اگه برای پس انداز میخواید, شمش گرمی بخرید که حق ضرب نداره و به قینت طلای خام خرید و فروش میشه. به صرفه تره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

طلافروشا ک ی لحظه غافل بشی کلاهی بزارن سرت ک تا کمرت بیاد

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
1376
الان گرمی چنده 

تو پیج اینستاگرام یا سایت مثقال چک کنید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه