2726

سفارش من قرار بوده دیروز دستم برسه.مامور پست ظاهرن اومده و برگشته.من خونه بودم نه زنگ آیفون رو زده و نه با من تماس گرفته!

و برگشته...تماس گرفتم با دیجی کالا میگه آورده خونه نبودی! هرچی میگم من خونه بودم و منتظر خب چرا تماس نگرفته طرف...حداقل شمارشو بدید من ببینم چرا برگشته؟

میگه نمتونیم شمارشو بدیم...

حالا قراره امروز دوباره بفرستن.کسی تجربه مشابه داره! 

امروز تولد شوهرمه کادوشو میخواستم امروز بدم.خیلی اعصابم بهمه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

من عید سال ۹۶ یک تابلو خریدم و دقیقا چنین اتفاقی برام افتاد اما روز بعد برام فرستاده شد...اگر فرستاده نشد با پشتیبانی دیجی کالا تماس حاصل کنید

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من عید سال ۹۶ یک تابلو خریدم و دقیقا چنین اتفاقی برام افتاد اما روز بعد برام فرستاده شد...اگر فرستاد ...

آخه میگم شاید یارو آدرسو اشتباه رفته اما چرا نباید با من تماس میگرفت؟باز اگه امروزم همین اشتباهو بکنه چی

چی بود حالا😁

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
شاید شماره موبایلت یا واحدتونو اشتباه نوشتی ولی میارن گوش بزنگ باش

نه بابا.چک کردم همه رو

شماره خونه هم دادم

اگر چنین اشتباهی کرد میتونید با پشتیبانی وبسایت دیجی‌کالا تماس حاصل کنید و شکایت کنید البته درصد چنین اتفاقی بسیار پایین است.

اگر چنین اشتباهی کرد میتونید با پشتیبانی وبسایت دیجی‌کالا تماس حاصل کنید و شکایت کنید البته درصد چنی ...

آخه خب دیروز چرا به من زنگ نزد؟دو تا شماره دادم

آخه خب دیروز چرا به من زنگ نزد؟دو تا شماره دادم

به من همیشه زنگ میزنن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

با من هم تماسی گرفته نشد، دیجی‌کالا زمانی که سرش شلوغ میشه از این اشتباهات زیاد انجام میده، صبور باشید سفارش به زودی بهتون میرسه...

با من هم تماسی گرفته نشد، دیجی‌کالا زمانی که سرش شلوغ میشه از این اشتباهات زیاد انجام میده، صبور باش ...

ممنون بابت دلگرمیتون🌹

به من همیشه زنگ میزنن

به ماهم دفعه قبل زنگ زد خونه نبودیم.این دفعه اصن زنگ خونه رو هم نزده...یارو گیجو معلوم نیس کجا رفته

2706