2726
عنوان

کیابرای خونه شون کارگرمیگیرن؟

593 بازدید | 31 پست

بایدحتمابالاسرشون باشید،یامیشه از خونه بریدبیرون میشه اطمینان کرد؟

منم یکسره شوهرم خونه ی ،میخوام وقتی شوهرم نیست بیارم ،میترسم سرزده بیاد،مجبورم خودمم باهاش برم بیرون،میشه آیا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارگرایی که میتونی خونه بذاریشون و اطمینان کنی باید سالها بشناسیشون ، کارگرای من اینجوری هستن از،بچگی خونه مادرشوهرم اینا بزرگ شدن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

منظورم به شما نیست . منظورم به کسایی هست که به چشم دیدم. اومدم بگم فقط کارگر میگیرید لطفا برخورد مودبانه باش داشته باشید. همه ی کارگرا دزد نیستن. اونا هم دل دارن. چایی نمیزارین جلوشون یه لیوان آب حداقل بدید دستشون. کارگر گرفتید . نوکرتون که نیست. اونم برای خودش شخصیت داره .

و اینکه سر هزینه ی دستمزد کارگری باهاشون بحث نکنید که کمتر بدید. به جای اینکه کمتر بدید یه چیزی بیشتر بدید بهشون. اون مبلغ برای شما چیزی نیست اما برای اون کارگر خیلیه. خدا ده برابرش رو بهتون میده. اینا رو دیدم که میگم . به چشم دیدم که پول یه کارگرای بدبخت رو میخوردن . کارگری که سرتاپاش خیس عرق بود

میشه بگی چی میگیدبهشون،چون من اولین بارمه،چی کار میکنه،چقدمیگیرن؟

من خودم دوست ندارم زور بگم و یه جا بشینم و فقط دستور بدم...چون بالاخره اونم ادمه رباط نیس...شاید دلش بشکنه.خودمم مثلا خودمو با یه کار الکی سرگرم میکنم.که فقط اون بنده خدا کار نکنه.ولی کارای اصلی رو میدم به اون.

جاییی هم زیاد تمیز نشه با مهربونی تذکر میدم

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
برا چه کارایی کارگر میگیرین دقیقا ما خودمون چندروز پیش یه افتضاحی بار اومد ده روز تمام کارگر اومد ن ...

کارای معمولی که نه،مااشپزخونمون بزرگه ،اکواریومم داریم ،یکسره شوهرم ،آب اکواریوموعوض میکنه ،کلش کثیف میشه،منم دیگه نمیتونم پاهام درد میکنه ،سرمم گیج میشه 

2706