2726

سلام.اگه کسی راجبه ازمایش ژنتیک اطلاعاتی داره ک خودش یا خونوادش انجام داده جواب بده لطفا 😢

میخواستم عقد کنم رفتیم آزمایش خون ..شوهرم رو مشکوک شدن به کم خونی.من خودم مینورم.بعددوباره ازمایش دادیم.دکتر فکر کرد فامیلیم.درصورتی ک هیچ نسبتی باهم نداریم. بعدش گفتن برای عقد باید تعهد بدیم.دکتر فقط گفت باید برید ازمایش ژنتیک.توضیح دیگه ای نداد.الان میخام بدونم احتمال بارداری سالم وجود داره برام؟کیا اینجوری بودن و بارداری سالم داشتن؟؟؟؟؟؟؟؟:

شمارو ب خدا اگه میدونید بگید😭😭😭

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 

بله احتمال بارداری سالم هست ولی باید حتماً تحت نظر پزشک باشه. نیما کرمی(مجری) و همسرش اینطوری بودن و الان دو تا بچه سالم دارن. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی برین ازمایش ژنتیک مشخص میشه عزیزم  ولی به احتمال زیاد مشکلی ندارین ❤

خیلی برام دعا کنید لطفاً 😢💔

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 
2728
بله احتمال بارداری سالم هست ولی باید حتماً تحت نظر پزشک باشه. نیما کرمی(مجری) و همسرش اینطوری بودن و ...

😍واقعا؟؟مرسی ک امیدوارم کردید 😘💞

ولی حتما تمام ازمایشات ژنتیک رو انجام بدین کاری به پولش نداشته باشین  اگه مشکل هادی نباشه زیر ...

میخوایم انجام بدیم.برام دعا کنید لطفاً 😢

عزیزم نگران نباش  مثبت اندیش باشی تا کارت اوکی بشه  هر چه زبان اید زیان اید

چشم.دلمو روشن کردید خدا دلاتونو روشن کنه ایشالله 😘💞

شما تست الکتروفورز دادین؟

بجز آزمایش خون هیچ آزمایشی انجام ندادیم!

قراره برای ژنتیک اقدام کنیم