2733
2734

سلام.اگه کسی راجبه ازمایش ژنتیک اطلاعاتی داره ک خودش یا خونوادش انجام داده جواب بده لطفا 😢

میخواستم عقد کنم رفتیم آزمایش خون ..شوهرم رو مشکوک شدن به کم خونی.من خودم مینورم.بعددوباره ازمایش دادیم.دکتر فکر کرد فامیلیم.درصورتی ک هیچ نسبتی باهم نداریم. بعدش گفتن برای عقد باید تعهد بدیم.دکتر فقط گفت باید برید ازمایش ژنتیک.توضیح دیگه ای نداد.الان میخام بدونم احتمال بارداری سالم وجود داره برام؟کیا اینجوری بودن و بارداری سالم داشتن؟؟؟؟؟؟؟؟:

شمارو ب خدا اگه میدونید بگید😭😭😭

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 

بله احتمال بارداری سالم هست ولی باید حتماً تحت نظر پزشک باشه. نیما کرمی(مجری) و همسرش اینطوری بودن و الان دو تا بچه سالم دارن. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی برین ازمایش ژنتیک مشخص میشه عزیزم  ولی به احتمال زیاد مشکلی ندارین ❤

خیلی برام دعا کنید لطفاً 😢💔

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 
2731
بله احتمال بارداری سالم هست ولی باید حتماً تحت نظر پزشک باشه. نیما کرمی(مجری) و همسرش اینطوری بودن و ...

😍واقعا؟؟مرسی ک امیدوارم کردید 😘💞

ولی حتما تمام ازمایشات ژنتیک رو انجام بدین کاری به پولش نداشته باشین  اگه مشکل هادی نباشه زیر ...

میخوایم انجام بدیم.برام دعا کنید لطفاً 😢

2738
عزیزم نگران نباش  مثبت اندیش باشی تا کارت اوکی بشه  هر چه زبان اید زیان اید

چشم.دلمو روشن کردید خدا دلاتونو روشن کنه ایشالله 😘💞

شما تست الکتروفورز دادین؟

بجز آزمایش خون هیچ آزمایشی انجام ندادیم!

قراره برای ژنتیک اقدام کنیم