1421
1389

سلام.اگه کسی راجبه ازمایش ژنتیک اطلاعاتی داره ک خودش یا خونوادش انجام داده جواب بده لطفا 😢

میخواستم عقد کنم رفتیم آزمایش خون ..شوهرم رو مشکوک شدن به کم خونی.من خودم مینورم.بعددوباره ازمایش دادیم.دکتر فکر کرد فامیلیم.درصورتی ک هیچ نسبتی باهم نداریم. بعدش گفتن برای عقد باید تعهد بدیم.دکتر فقط گفت باید برید ازمایش ژنتیک.توضیح دیگه ای نداد.الان میخام بدونم احتمال بارداری سالم وجود داره برام؟کیا اینجوری بودن و بارداری سالم داشتن؟؟؟؟؟؟؟؟:

شمارو ب خدا اگه میدونید بگید😭😭😭

میشه برای زندگیه منم دعا کنید ؟   

بله احتمال بارداری سالم هست ولی باید حتماً تحت نظر پزشک باشه. نیما کرمی(مجری) و همسرش اینطوری بودن و الان دو تا بچه سالم دارن. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

ولی حتما تمام ازمایشات ژنتیک رو انجام بدین کاری به پولش نداشته باشین 

اگه مشکل هادی نباشه زیر نظر پزشک میتونین بارداری سالم داشته باشین

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)
1401
بله احتمال بارداری سالم هست ولی باید حتماً تحت نظر پزشک باشه. نیما کرمی(مجری) و همسرش اینطوری بودن و ...

😍واقعا؟؟مرسی ک امیدوارم کردید 😘💞

ولی حتما تمام ازمایشات ژنتیک رو انجام بدین کاری به پولش نداشته باشین  اگه مشکل هادی نباشه زیر ...

میخوایم انجام بدیم.برام دعا کنید لطفاً 😢

1376