2703
2553
عنوان

کسی هست دوست نداشته باشه باردار شه ولی همسرش بچه بخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 41 پست
البته شوهرم 7 سال ب خاطر من تحمل کرد.  امروز بی بی چکم مثبت شد

چه جوری ۷ سال متقاعد اش کردی؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری نکردم فقط گفتم من نمیخوام و شرایطشو ندارم و اول خونه  بگیریم و اینجور چیزا

الان به شرایط ایده آل رسیدین؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2456
کاری نکردم فقط گفتم من نمیخوام و شرایطشو ندارم و اول خونه  بگیریم و اینجور چیزا

منم دقیقا همین حرفو زدم. و بعد اینکه خونه خریدیم گفت دیگه بهونت چیه. منم دیدم خوب سنمون داره میره بالا قبول کردم دیگه

الان به شرایط ایده آل رسیدین؟

کاملا نه البته اینم بگم پشیمونم که چرا زودتر اقدام نکردم، من کار میکنم الان میگم اگه زودتر بچه دار شده بودم الان که اوج کارامه بچم بزرگ شده بود و من راحت تر کارامو انجام میدادم

2714
اگه سنتون و شرایط زندگیتون خوبه الکی عقب نذار . بلاخره باید بچه دار بشی . 

راستش دلم  میخواد هیچوقت بچه دار نشم.

من ۶ ماه بعد ازدواج اصرار داشتم به بچه

ولی همسر  میگف سالگرد ازدواجمون بشه بعد

حالا میگه تا عید

اگه یطرف نخواد خیلی عذابه

من واقعا عذابش میدم

از طرفی هم میترسم بچه دار نشم

چون مجردیام همش عفونت داشتم ولی اگاه نبودم بهش که درمانش کنم😣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

منم همینطورم 

دوست دارم درسمو ادامه بدم 

برم سر کار 

و اینکه زندگیمون الان قشنگ و رومانتیکه 

میترسم بچه بیاد زندگی رو بهم بریزه 

ازادیمو بگیره 

نتونم تفریح کنم خوش بگذرونم به خودم برسم 

چاق بشم و از خودم دست بشورم 

اتفاقی که واسه دوستم افتاد 

2706