2726

من اصلا علاقه ای به بچه دار شدن ندارم .بچهارو خیلی دوس دارم ولی فعلا دلم نمیخواد بچه داشته باشم.

هیچ دلیل منطقی ای ندارم .همسرم بچه میخواد.من چکار کنم؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانعش کن ک نمیخوام واز پسش برنمیام 

خب اخه این دلیل رو بگم واقعا قانع کننده نیس

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
خب اخه این دلیل رو بگم واقعا قانع کننده نیس

یعنی نظر و رضایت شما براش مهم نیست؟؟؟

ببخشیدا حیوون خانگی یا گلدون ک نمیخواید بیارید که رضایت شما مهم نباشه و بگه خودم بهش میرسم😐 ،،بچه خیلیییی مسئولیت داره باید هردو موافق باشید .

چرا امضات کم رنگه  
من  الانم دارم جدا ميشم فقط لعنتش ميكنم كه اصرار كرد به بچه دار شدن دوسال پافشاري كردم رو خواس ...

بخاطر بچه داری جدا میشی عزیزم؟

منم مث شما بودم. ولی تسلیم شدم. 

الان بچه داری؟راضی ای؟نمیگی کاش نمی اوردم

من

ولی شوهرم نمیخواد

من میخوام

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
منم سالهای اول ازدواجمون نمیخواستم ولی همسرم خیلی دوست داشت، الان ساله هفتم هستیم و درحال اقدامم انش ...

چه جوری همسرتو راضی کردی هفت سال صبر کنه

یعنی نظر و رضایت شما براش مهم نیست؟؟؟ ببخشیدا حیوون خانگی یا گلدون ک نمیخواید بیارید که رضایت شما م ...

نه عزیزم برای خودمم قانع کننده نیس .دلیل باید منطقی باشه دنبال یه دلیل منطقی ام.ربطی نداره .

2706