2703
2553
اها اونایی ک قبول شدن؟؟ 

نخیر میگه که اداره مثلا آموزش پرورش فلان استان فلان شهرستان سه تا نیرو می خواد از آزاد دوتا خانم یک آقا و از ایثارگر یک نیرو آقا و از معلول یک نیرو 

یا فلان اداره فلان جا چه نوع نیرویی می خواد

خوب بومی رو برداشته باشند هم مثلا من ازمون دادم مصاحبه هم قبول شدم زد خوزستان به فرض مثال به چه دردم ...

ببين الان که بونی رو برداشتند اگه مثلا تو یک شهرستان فقط بومی های اون شهرستان میتونستند شرکت کنند الان بومی های استان هم میتونند داخل اون شهرستان شرکت کنند نتیجه سخت تر شدن رقابت میشه قبلا اینا شرکت میکردند چون بومی نبودند رد میشدند ولی الان به راحتی مطتونند بیاند!! از هر استان دیکه هم میتونند تو استان شنا شرکت کنند همه براشون اهمیت نداره بعضی ها میگن ده سال برو راه دور بعدش راحتی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ببين الان که بونی رو برداشتند اگه مثلا تو یک شهرستان فقط بومی های اون شهرستان میتونستند شرکت کنند ال ...

بله این برای آقایون عالیه چون داخل دفترچه خیلی جاها مشخص نکرده دقیق خانم می خواد یا آقا یعنی هر کدوم شد خوب آقایون براشون جا مهم نیست راحت هرجا قبول شدن با سر میرند میرسه به خانم ها گزینه اول متاهل هستن خوب همسرشون که نمی تونه پاشه با ایشون بره مگر بتونن که خیلی خیلی کمه گزینه دوم مجرد هستن که خوب تک تک اعضای خانواده مربوطه که هر کدوم اینجا درس و مدرسه و فلان دارند! مگر اینکه شهر نزدیک باشه که بشه فرد بره و بیاد که چیزی ازش باقی نمی مونه در بلند مدت 

2714
انا ک سرکار میزارن ما یه بار شرکت نفت ثبت نام کردیم آزمونم نگرفتن پولمونو خوردن رفت

شرکت نفت که شرایطش خیلی سخت بود یعنی شما مدرک زبان بین المللی داشتید؟ و نمی دونم چند تا چیز دیگه 

شرکت نفت که شرایطش خیلی سخت بود یعنی شما مدرک زبان بین المللی داشتید؟ و نمی دونم چند تا چیز دیگه&nbs ...

نه برای رشته ای ک من میخواستم زبان بینالملل نمیخواست شرایط رشته ها با هم فرق میکنه

نه برای رشته ای ک من میخواستم زبان بینالملل نمیخواست شرایط رشته ها با هم فرق میکنه

والا من که شرایط عمومی رو خوندیم جزوشون چند تا چیز بود که دیدم من ندارم ولی نمی دونم چون دقیق نخوندمش و اطلاعی ندارم در هر صورت زمان ازمون ازمون برگزار میشه داخل دفترچه هم اعلام شده نیرو چه مدلی میخواد

ممنونم از راهنماییت

خواهش می کنم دفترچه رو بخون شاید اصلا رشته ات رو شهرت نخواد درسته شرط بومی حذف شده اما برای خانمها والا بقیه رو نمی دونم ولی من خودم برام سخته از یک استان پاشم برم استان دیگه! 

امیدواری رو ببین حتی مصاحبه رو فرض کردم قبول شدم!

والا من که شرایط عمومی رو خوندیم جزوشون چند تا چیز بود که دیدم من ندارم ولی نمی دونم چون دقیق نخوندم ...

عزیزم شما دفترچه رو خریدی؟ میشه به من بگی واسه آموزش پرورش قم رشته ادبیات فارسی خانم میخواد یانه

2706