1421
1389
عنوان

به نظرتون چه کرمی خوبه برا پوست....

219 بازدید | 34 پست

سلام 

من چند بار این تاپیکو زدم میخوام یه چیز خوب بخرم برا پوستم . خیلی چی گرفتم به دردم نخورده. 

من ضد افتاب بی رنگ میزنم پوشش نداره. پوستم روشنه و قرمزی داره چه کرمی بزنم که یه پوشش مناسب بده و یه درجه روشن باشه. 

کرم پودر یا بی بی کرم یا چیز دیگه

یه چیز خیلی خوب معرفی کنید

قبلن بی بی کرم میشا رو پیشنهاد دادن کسی تجربه ای داره؟

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
1394

ببین من پوستم خشکه چندروز پیش دکتر بودم.دکتر بهم کرم درم اید برای برطرف شدن قرمزی داد و ضد آفتاب لافارر.

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
وای من سیاهی زیر چشم شدید دارم خیلی دوست دارم با کرم رفع بشه، خوش بحال اونایی ک پوستشون خوبه ،، من ب ...

گلم منم زیر چشمم سیاه دکتر برام دورچشم آیسیس رو نوشت که انگارفقط برای تیرگی هست قیمتش ۱۵۰ یا ۱۵۵ گرفتم دارم میزنم باید یه ۸‌ماه بگذره تا بفهمیم چقدر موثره

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏
1387
جدی؟ از عطاریا بخریم؟

عطاري نميدونم اما شوهرم يه شيشه بزرك از فروشكاه برا مصرف خوراكي كرفت منم از يكي شنيده بودم .يه شب زدم دورجشمم ديكه يه شب درميون ميزنم عاليه .ديدي جشم يكم فرمشو به خاطر ارايش از دست ميده اصلا اين معجزه ميكنه ميشه مثل اولش

استارتر وقتی پوستتون سفید سعی کنید قرمزیشو رفع کنید و فقط ضدآفتاب بی رنگ بزنید کرم پودر پوستو خراب م ...

اره پوستم روشنه فقط قرمزی داره اگر هم یه کم گرمم بشه بدتر میشه. کلا خیلی حساسه. تا الان همیشه ضدافتاب بی رنگ میزدم ولی بعضی وقتا میخوام برم جایی جالب نیست

یعنی قرمزی میره؟

گلم منم زیر چشمم سیاه دکتر برام دورچشم آیسیس رو نوشت که انگارفقط برای تیرگی هست قیمتش ۱۵۰ یا ۱۵۵ گرف ...

میدونی چون من میخوام اقدام کنم برا بارداری میترسم هیچ کرمی بزنم خیلیییی اذیتم تازه بش دقت کردم و حساس شدم همیشه خواهرم میگفت ولی دقت نمیکردم از گریه زیادی چ بلائی سر خودم آوردم 

ببین من پوستم خشکه چندروز پیش دکتر بودم.دکتر بهم کرم درم اید برای برطرف شدن قرمزی داد و ضد آفتاب لاف ...

پوستت در چه حد قرمزه؟ نگفت دلیل قرمزی چیه ؟ 

قیمت کرما چند بود؟

عطاري نميدونم اما شوهرم يه شيشه بزرك از فروشكاه برا مصرف خوراكي كرفت منم از يكي شنيده بودم .يه شب زد ...

واقعا روغن هسته انگور،، ولی بنظرم فقط برا همون روزی ک استاده میکنی خوبه،، بنطرم روغن بادام تلخ هم اینجوری من شب ک میزنم صبحش زیر چشمام بهتره 

1364