2726

از روبرو خیلی کوفته ایه دماغم ولی نیمرخ خوبه 

دوستام میگن ورمه ولی دلم میخاد به دکتر بگم 

اخه من دماغم کوفته ای نبود استخونی بود 

دارم میگم برا برداشتن گچ و بخیه و اسپلنت 

چی بگم دقیقا بهش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم کی عمل کردی؟ راحت بود؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

عزیزم بینی تا یک سال ورمداره شما زیر گچ میخوای استخوانی باشه !!! بینی تا سه ماه شبیه خمیر بازیه. ماساژ و بپرس ازش حتما و ماساژ و شروع کن از ماه الان .الان حتی برای ماساژم زوده

عزیزم بینی تا یک سال ورمداره شما زیر گچ میخوای استخوانی باشه !!! بینی تا سه ماه شبیه خمیر بازیه. ماس ...

بخدا نمیدونم من وسواسم یا دماغم واقعا بزرگه خیلی میترسم 😭😭😭😭

اخه برا بقیه در حد من نبود

بخدا نمیدونم من وسواسم یا دماغم واقعا بزرگه خیلی میترسم 😭😭😭😭 اخه برا بقیه در حد من نبود

گلم بینیت ۶ ماه دیگه جوری کوچیک میشه که دعا میکنی از اون کوچیک تر نشه .بینی استخوانی خیلی ریز میشه . چون استخون خورد کرده ازت ورمت دوبرابر گوشتی هست . در نهایت ماه دوم یه کورتن تزریق میکنه و تمام 

2706