2726

هیچ جا هتل به دختر تنها اتاق نمیده، من خودم وقتی میرم شهر دیگه واسه کاری معمولا میرم پانسیون ، مطمئن تر از هتل هست

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه استعلامی ؟

مثلا شکایتی توی نیروی انتظامی ثبت نشده باشه مثل فرار از خونه و ... البته خیلی وقتها هم فقط میگفتن با کارت ملی استعلام میگیرن ولی نمیگرفتن فقط بخاطر قوانین می گفتن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728

من موندم چه جوری بعضی ها انقدر مطمئن میگن نمیدن

میدن فقط باید ۱۸ سالت شده باشه و مدارک هویتی داشته باشی

یادمه چند سال پیش تلویزیون یک فیلمی ساخت که به دختره اتاق ندادن پلیس شکایت کرد گفت ما همچین قانونی نداریم و اگر جایی بهتون اتاق ندادن و گفتن دستور اماکن هست به ما همون موقع اطلاع بدید

مثلا شکایتی توی نیروی انتظامی ثبت نشده باشه مثل فرار از خونه و ... البته خیلی وقتها هم فقط میگفتن با ...

استعلام اونجوری نیست

کلیه افرادی که میرن هتل با شماره کد ملی توی سامانه جامع ثبت میشه 

پلیس یک لیست سیاه داره برای متهم هایی که دنبالشونه که اتومات اگر شماره ملی مطابقت داشته باشه اعلام میکنه  

هیچ جا هتل به دختر تنها اتاق نمیده، من خودم وقتی میرم شهر دیگه واسه کاری معمولا میرم پانسیون ، مطمئن ...

چرا دیگه همینجا نگاه کن چند نفر رفتن 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
استعلام اونجوری نیست کلیه افرادی که میرن هتل با شماره کد ملی توی سامانه جامع ثبت میشه  پلیس ی ...

یکبار دیدم که تلفنی اینکار انجام داد 

حالا البته شهرستانها فرق داره گاهی سیستم براشون کار نمیکنه

ولی جواب از شرایط عمومی جرم ، برای زنان تنها قانون تاکید داره باید استعلام از اماکن بشه نه فقط نیروی انتظامی 

اما دیدم هتل ها سخت نمیگیرن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد