2737
2739
عنوان

می خوام به خودم برسم نمی دونم اولویت با چه کاریه چقدر پول می خواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 56 پست
نه عزیزم اینطوری نیست اصلا با لیزر هم میتونی انجام بدی  با بیستوری هم باشه باز نقاهتش اونقدر ...

شما کدوم مدل رو میگید اون مدلی که فک رو عمل میکنن خیلی سخت دکتر من گفت ارتودنسی و عمل فک لازم البته زیاد نیست خودشم گفت سخت نگیر ولی من خیلی اذیتم چون شوهرم به روم میاره 

اول برو دندون پزشکی و اوکی کن چون هزینه زیادی میبره اول اونو انجام بده

بعد برو دکتر پوست ازش مشورت بگیر ببین چیکار باید بکنی مو به مو انجام بده

روغن و ماسک طبیعی برای مو عالیه ولی به نظرم کراتین برو اگر خیلی وز هستش میگن 6 ماه یکبار لازمه ولی اگر خوب مراقبت کنی مثل من هر 10 ماه یکبارم میتونی بری

اکسستنشن مژه هر جایی خوب نیست من خودم مخالف بودم تا یکی رو پیدا کردم واقعا 6 ماهه میرم یه تار مژه ریزش نداشتم و میبینم که با مژه خودم بلند میشه خیلی تو زیبایی تاثیر داره

تونستی لیزر موهای زائد برو پوست بدن رو هم بهتر میکنه از حالت پوست مرغی در میاره

ناخونای دست و پات همیشه مرتب باشه و اینکه لاک نداشته باشی بهتر از لاک نصفه نیمست

حتما شبا کرم جی به پات بزن و به پوست کف پات برس

اگر ایراد فاحشی(که نشخصه همه میگن نه اینکه الکی بگی فلان چیز و دوست ندارم) حس میکنی عمل کن

واقعا هزینه همه اینا بسته به هر فرد متفاوته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کدوم مدل رو میگید اون مدلی که فک رو عمل میکنن خیلی سخت دکتر من گفت ارتودنسی و عمل فک لازم البته ...

من جراحی لثه رو میگم 

مگه مشکل فک دارید که عمل فک  انجام بدین ؟جراحی ارتودنسی واسه مشکلات فکی 

2728
آره همه دکترا مون انجام میدن.. بگو چکار ک نمیکنن. انقد زیبایی راحت شده. بیا اهواز دکتر ایوبی. معرکه ...

من یه مشکل دیگه هم دارم که شوهرم نباید بفهمه فکر میکنه بازیگرای هالیوود صبح که بیدار میشن همین شکلی هستن اصلا درک نیم کنه مردم هزارتا عمل و کار میکنن تا خوشکل بشن ارایشگاه نمیزاره برم می خواد مثل هالیوودیا باشم تازه میگه تا اخر عمر باید همین جوری بمونی اینه که اگه کار هم بخوام کنم نباید بفهمه وگرنه از ارزشهام کم میشه خخخخ اگه بگم میگه نه من نمیخوام همین جوری خوب ولی وقتی یه کاری میکنم که نفهمه و خوشکلتر بشم کلی ذوق میکنه 

2738
کراتین موهارو نمیسوزونه؟

نه بابا میگم موهایه خود ارایشگر همش کراتینه البته نباید هرجا بری چون مواد اصل باید,باشه این مادرش امریکاس از اونجا میاره کراتین غزالم خوبه اول تحقیق کنید مارک موادو

اره به خدا دیشبم میگه مواظب باش سرخ و سفید بمونی زشت نشی انگار همه نچرال تا اخر عمر جوون می مونن&nbs ...

وااای چه حرف بدی 

ادم احساس بدی بهش دست میده و مضطرب میشه 

توهم بهش بگو ببین خوشش میاد ازین استرسا بهش وارد شه؟

2706