2726

می خوام یکم به خودم برسم اما نمی دونم چیکار کنم چه کاری تاثیر بیشتری تو زیبایی داره و در کل چقدر پول لازم بذارم کنار شهر ما مشاوره زیبایی نداره که ببینتم بگه فلان کار لازم 

مثلا موهام رنگ که نمی ÷تونم می خوام ابریشمی بشه گفتن روغن نارگیل بگیر جای نرم کننده های شیمیایی بعدش میرسیم به صورت 

پوستم خوب نیست نمی دونم کدوم کار برای من بهتر لیزر میکرو میزولایت که میگن سرطان زا هست 

بعدش لبخند لثه ای دارم و خط لبخند 

اول کدومش رو درست کنم از چه راهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من هیچی توی ظاهر به اندازه دندون های مرتب و تمیز زیبا نیست و اینکه هر چقدرم آدم زشت باشه یا حتی لباساش کثیف و پاره پوره باشه با یه لبخند که دندونای مرتب و سفیدش معلوم شه شخصیتش بالا میره تو دوندونات فقط خوب باشه با هر ظاهر دیگه ای که باشی میگن حتما مده 

چون دندون تمیز و مرتب اوج با کلاسی و نظم و شخصیت یه فرده

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
لبخند لثه ای تو عمل کن ک قیافت عوض میشه, مشکله فک نداری؟ روغنم ابریشمی نمیکنه باید کراتین کنی 

نمی تونم عمل کنم حتی جرات ندارم مطرح کنم خیلی هم ناراحتم لاغر شدم خیلی بدتر شده می خوام بوتاکس بزنم بالای لبم شاید بهتر شد

بنظر من هیچی توی ظاهر به اندازه دندون های مرتب و تمیز زیبا نیست و اینکه هر چقدرم آدم زشت باشه یا حتی ...

خوب عمل نمی تونم کنم شوهرم مخالف می خوام برم سفیدش کنم دندوام ردیف فقط موقع خنده لثم معلوم میشه 

خوب کراتینه میگن میریزه خیلی ضرر داره

نه کی میگه؟؟؟ من کساییو میشناسم چند ساله انجام میدن میتونی تهران بیا انجام بده بهار کراتین یا کراتین غزاله اینا بهترینن واسه خودشونم انجام میدن فقط گرونه

نمی تونم عمل کنم حتی جرات ندارم مطرح کنم خیلی هم ناراحتم لاغر شدم خیلی بدتر شده می خوام بوتاکس بزنم ...

اول دندون تمیز و مرتب بعدم پوست صاف و نرم

نه مدل بینی و چشم و لب مهمه نه رنگ پوست دندون و پوستت خوب باشه زیباترینی تو چشم همه 

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
ببين اول از همه به بوستت برس خيلي تو خوجملي تاثير داره 

چطوری ؟ چیکار کنم دکتر رفتم فقط روشن کننده داد که تا تموم  شد برگشتم به حالت قبل لیزر کنم سفید میشم ؟

2706