2703
2553

انقدر گریه کردم... رفتم لباساشو گرفتم بغلم... به خدا بچه ها من با تمام وجودم حس کردم اگه شوهرم بمیره چه حسی پیدا میکنم.. با اینکه خیلی اذیتم کرده ولی دیدم که اگه نباشه پوچم... شاید خدا میخواست یه تلنگر بهم بزنه.. الانم سر کار گوشیش خاموشه هیچ شماره ای از محل کارش ندارم باید تا ساعت پنج ونیم صبر کنم که بیاد... همش دلواپسم چون فشار بالا داره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر توان مالیشو داری نذر کن هرچی هست به خیر تموم بشه در عوض تو به یه خانواده ی مستحق یه وعده غذا بدی,  لازم هم نیست غذای مفصل باشه 

اگه هم سخته همین الان دعای توسل بخون و یکی یکی قسمشون بده کمکت کنن

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
انقدر گریه کردم... رفتم لباساشو گرفتم بغلم... به خدا بچه ها من با تمام وجودم حس کردم اگه شوهرم بمیره ...

منم همین مسعله برام پیش  اومد

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2720
انقدر گریه کردم... رفتم لباساشو گرفتم بغلم... به خدا بچه ها من با تمام وجودم حس کردم اگه شوهرم بمیره ...

اتفاقا اشتباهت همینجاست 

تو یه انسانی خودت چرا اگه اون نباشه پوچی؟

انشالله سلامت برمیگرده نگران نباش

عزیزم میدونم تو فقط دیشب یه اشتباه کوچولو کردی وشاید اولین بار و اخرین بارت بوده ولی جهت اینده و همچنین تبادل اطلاعات با سایر دوستان میگم 

شوهر اگه دیگه خیلییی کوفت باشه,  وگرنه هرچقد بد باشه بازم بودنش بهتر از نبودنشه. 

هیچ وقت جلوی بچه ها از شوهرت ید نگو,  اولا از شوهرت دیگه حساب نمی ب, ن,  دوما کم کم از خودت هم حساب نمی برن, 

درضمن من خیلی خانواده هارو دیدم که مثلا مادره از پدر بد میگفته,  بچه ها اولش از پدرشون بدشون میومده ولی بعد از گذشت سالها برعکس شده,  یعنی از مادره بدشون اومده و با پدره خوب شدن,  چون کسی که هی در مورد دیگران بد بگه,  کم کم وجهه ی بد و نفرت انگیزی پیش دیگران پیدا میکنه 

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺

نمیگم مغروری ونمیدونم بینتون چی گذشته اما سعی کنید کوتاه بیاید تاجاییکه میتونید زن صبرش بیشتره مرد کم حوصله س یه کم روخودتون کارکنید درمقابل شوهرتون غرورنداشته باشید آدمی ازیه لحظه دیگش خبرنداره همیشه ودر هرشرایطی دوسش داشته باش رگ خوابشوپیداکن من مامانم همیشه طوری بابام رفتارمیکرد انگارمیهمان اومده اینقدراحترام میذاشت همش 14 سالش بودازدواج کرد باپدرم اختلاف سنی داشت بیش از 8 سال اما حس میکردی ازش بزرگتره 

.
2714