2726
عنوان

کیا چند روز دیگه بی بی چک میزنن بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 193 پست
منم چندروز دیگ میرم ازمایش اما قبلش تست میزنم.خدا بخواد همه مون این ماه مامان شدیمه اونم دوقلوهای سا ...

😍😍😍😍انشالله

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ده روز قبل از پری  بی احتیاطی داشتم ....ششم موعدمه...باید ببنم خدا چی می خواد؟

یعنی نمیخوای؟

2728
واااااای خوشبحالت تکیفت زود روشن میشه انشالله بی بی مثبت میشه دختر پاشو بی بی بزن چرا منتظری😍😍😍😍

فدات دعام کن اون ماه۴ شدم الان اگه مثله هرماه بخوام جلو بندازم امروز اگه نشدم فردا میزنم

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
منم 5 روز دیگه موعدمه دیشب بی بی زدم منفی بود نا امید شدم

زود زدی دوره هات چند روزست؟

فدات دعام کن اون ماه۴ شدم الان اگه مثله هرماه بخوام جلو بندازم امروز اگه نشدم فردا میزنم

چه دلی داری دوره هات چند روزست؟

چه دلی داری دوره هات چند روزست؟

از بس منفی دیدم😔دورهام ۲۸،۲۷،۲۹،۲۶،هر ماه متغیره نزدیکه سه ساله همش منفی

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
الان عراق ساعت هنوز 8 نشده, خوابم نمیاد, همش فکرم مشغوله کاش زورد پنج شنبه بشه و نشم

انشالله نمیشی منم جمعه هفته ی آینده مشخص میشه

2706