1421
1389
عنوان

کیا چند روز دیگه بی بی چک میزنن بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 193 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

من امروز موعدم بود دیروز پریود شدم، چقد غصه خوردم ☹️ ولی میخوام بزنم به بیخیالی و خودمو اذیت نکنم 

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️
1376
بله خارجی زدم

والا داروخونه به من ایرانی داد گفت چون این امپول یخچالیه از خارج تا بیارن همش تو یخچال نمیمونه به خاطر اون ایرانی بهتره 😏😏

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍
الان رو تختم بلند شدم میدم ولی سونو واینال داخل مطب بود فکر نکنم عکس داشته باشه من دارو نخوردم ...

منم دارو نخوردم میخوام ببینم ضخامتت چند بود؟

خارجی زدی ایرانی؟

خارجی و ایرانی رو از کجا تشخیص میدین من انقد دنبال آمپول گشتم تا بالاخره پیدا کردم گیر نمیومد دیگم نپرسیدم خارجیه یا ایرانی، زدم ولی فایده نداشت با دوتا فولی خوب دیروز پریود شدم خیلی حالم گرفته س 

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️
والا داروخونه به من ایرانی داد گفت چون این امپول یخچالیه از خارج تا بیارن همش تو یخچال نمیمونه به خا ...

دکتر بمن گفت خارجی بزن

خیلیم گشتم تا پیدا کردم

یخ هم همراهم بود که خنک نگهش داشتم تا خونه

1427
نه  ۱۶ روز بعد اخرین اقدام دکتر گفت بخاطر امپول بی بی نزن خطا داره ازمایش برو

شاید چون دو تا زدی احتمالا خطا داشته باشه راست میگه دیر کردی برو ازمایش

دکتر بمن گفت خارجی بزن خیلیم گشتم تا پیدا کردم یخ هم همراهم بود که خنک نگهش داشتم تا خونه

انشالله این ماه نتیجه میگیری🙏🙏🙏

خارجی و ایرانی رو از کجا تشخیص میدین من انقد دنبال آمپول گشتم تا بالاخره پیدا کردم گیر نمیومد دیگم ن ...

چند گرفتی؟

1331