2703
2553
عنوان

دلم گرفته.خودمو فقط فحش میدم که چه غلط بزرگی کردم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی میگفت تو نیا؟؟مطمءنی جریانو کامل تعریف کردی؟؟

اره عزیزم.گفتم تو که تا اونجا میری خب چی میشه منم بیام یه هوایی هم بخورم.یه دعوا راه انداخت که نگو.گفت من خستم تو میخوای بیای دور بزنی؟؟گفتم تا اونجا میری بیام چی میشه شروع کرد کتک کاری

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2456

من تازه میفهمم که پدرومادرا بد بچه هاشونو نمیخوان فقط لحنشون درست نیست این ماهستیم که پامیزاریم رو همه چی و مغرور میشیم ولجباز.کاریه که شده عزیزم من شمارومقصر میدونم بعدپدرومادرتو.ازخدابهترینها رو برات میخوام

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
خانوادت پشتت نيستن؟ يعني چي مگه جنگله كه كتك مي زنه مگه زبون نداره كه با زور بازو همه چي رو بهت حالي ...

نه پشتوانه ندارم بخدا.زندگی نکنم چیکار کنم.باید برم خیابون بمونم

چرا همش درس درس نیکنی که جبهه بگیره با این شوهرودوتا بچه درس خوندن سخته ویه ده سالی طول میکشه بخونیم تحصیل کرده هاش بیکارن 

بیا برو فنو هنری یاد بگیر پول دراری ازش شوهرتم راضی میشه 

مثلا خیاطی ارایشگری سفره ارایی قلاب بافی گلوعروسک سازی چرم دوزی

2714
نه پشتوانه ندارم بخدا.زندگی نکنم چیکار کنم.باید برم خیابون بمونم

اين حرف و نزن بايد هرجور شده يه هنري يه چيزي ياد بگيري كه بتوني ازش درآمد داشته باشي كه خودت بتوني روي پاي خودت وايستي بعدش تلاشت و بكن كه درست بشه اگه نشد جدا شو خودت و نجات بده

اره عزیزم.گفتم تو که تا اونجا میری خب چی میشه منم بیام یه هوایی هم بخورم.یه دعوا راه انداخت که نگو.گ ...

ا

ببین من اصلا و ابدا حق رو ب اون نمیدم اینو اول گفتم خوب بعضی مردا وحشین دیگه 

ولی ببین تو این ماجرا تقصیر توهم بوده 

تو اخلاق اونو میدونی میدونی زود عصبی میشه میدونی رحم نداره چرا دهن ب دهنش میزاری یک بار گف نه نمیشه تموم کن دیگه چرا بحثو کش میدی ک ب جای بد کشیده شه 

عزیزم میبینی اخلاق بدی داره  باهاش کمتر حرف بزن  کلا باهاش سنگین رفتار کن  نه اینک ...

الان سه روزه قهرم.صبح یه بربری گرفت اومد نشست همشو خورد پاشد رفت.انقدر دلم خواست که نگو.سنگ شده انگار

قبلا میرفتم منت کشی ولی دیگه نمیتونم قسم خوردم سرد و بی احساس بشم مثل خودش

بیخود کرده . یجوری که نفهمه برو اسمتو بنویس مدرسه غیر حضوری بگو فقط برای امتحانها میای. بعد با سی دی ...

کاش به همین راحتیا بود

اینکارو کنم بفهمه منو میکشه

ینی دیپلمم نداری خانمی؟با هیچ کدوم تز اعضای خانوادش رابطه خوبی نداری که بهش بگی باهاش صحبت کنن   ...

نه ندارم 

مامانش که برم بگم منو داره میکشه برمیگرده میگه خستست اشکال نداره!!

کسی دیگه هم نیست 

خود كرده را تدبير نيس .شما سعي كن ايشون همه كاري تو خونه بكنن مثلا تصميمها با ايشون بجهات جيزي كفتن بكو ب بابات بكو بابات مرد خونس جلو شوهرت بكو ك اونم بشنوه يا مثلا دير ميكنه بيام بزن براش ك اقام كجايي درسته سخته جون دس روت بلند كرده اما انجام بده

2706