2703
2553
عنوان

دلم گرفته.خودمو فقط فحش میدم که چه غلط بزرگی کردم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیشو نوشتم  مثلا چندروز پیش جاریم خونه ی مادرشوهرم بود من به جاریم گفتم شب میبریم میرسونیمت خ ...

خانوادت پشتت نيستن؟ يعني چي مگه جنگله كه كتك مي زنه مگه زبون نداره كه با زور بازو همه چي رو بهت حالي مي كنه؟ مي خواي باهاش زندگي كني؟

پریروز 8ساعت بیخبر بودم ازش  بعد 8ساعت دیدم گوشیشبوق خورد برداشت گفتم کوفت کجایی اخه اومد خو ...

عزیزم میبینی اخلاق بدی داره 

باهاش کمتر حرف بزن 

کلا باهاش سنگین رفتار کن 

نه اینکه قهر کنی نه فقط مغرور باش از ارزش خودت کم نکن 

هی نپرس کجا با کی چرا 

بخدا همه مردا از سوال و جواب بدشون میاد 

کم کم خودش بدون سوال کردن میاد میگه کجا بوده و چیکار کرده 

بخدا من الان دو روزه منتظرم شوهرم خودش راجبع یه موضوعی حرف بزنه اگه سوال بپرس میگه هیچی نشده تو چرا انقد فکرت پیش این و اونه ولی خودش بگه کامل توضیح میده وقتی ام گفت خودتو مشتاق نشون نده هی نگو خوب خوب فقط نگاهش کن یا سر تکون بده 

2720
خب الانم دیر نشده از پولش استفاده کن و برو مدرسه شبانه درس بخون دیپلم بگیر بعدش برو دانشگاه کلی جا د ...

کجا برم عزیزم.من تو دلم مونده یه ساعت برم خونه ی پدرم بشینم و بیام.ولی نمیشه جایی ندارم مامانم بی احساسه.بابام بی عرضست.هیچکسو ندارم

درسم نمیذاره بخونم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
نمیذاره دوتا بچه دارم میگه اونارو به جایی برسونیم بسه😔😔

بیخود کرده . یجوری که نفهمه برو اسمتو بنویس مدرسه غیر حضوری بگو فقط برای امتحانها میای. بعد با سی دی آموزشی تو خونه بخون برو مدرسه امتحان بده

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2714
عزیزم سنی نداری.طلاق بگیر.ددست و بخون.خدا یه آدم خوب میزاره جاو راهت

گفتنش راحته

چجوری طلاق بگیرم.منی که واسه قهر کردن یه ساعت جایی ندارم برم نمیشه که تو خیابون بمونم.دوتا بچه دارم

شهر کوچیکه فقط چارم مردنه

اینو بنداز بیرون از زندگیت  هنوزم دیر نیس برو دنبال درست

چجوری.پشتوانه ندارم که 

تو فکر کن یه ادم که نه پدر داره نه مادر داره نه درامد داره دوتا هم بچه داره چه کاری ازش ساختست

2706