2703
2553
عنوان

دلم گرفته.خودمو فقط فحش میدم که چه غلط بزرگی کردم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 91 پست
منم‌ دست بزن داره 

پریروز 8ساعت بیخبر بودم ازش 

بعد 8ساعت دیدم گوشیشبوق خورد

برداشت گفتم کوفت کجایی اخه

اومد خونه گرفت به باد کتک.بخدا 8ساعت تموم دلم مثل سیر و سرکه میجوشید گریه میکردم

اومد خونه گفت مامانم که از شکمش اومدم باهام اینجور رفتار نکرد😔تو با یه کاغذ باطلی ولی مامانم می مونه برام

منم قسم خوردم که دیگه نگرانش نشم

کلا بدنم کبود شد سرم باد کرد زیر دستش

داشت میزد یهو خودبخود بدون اینکه دستش بخوره جایی دیدم انگشتش خون زد بیرون و پاشد رفت.گفتم این یه نشونست

بازم دیشب دیر اومد گفتم کجا بودی گفت فلانی رو بردم بذارم تهران برگردم.نمیدونم چرا اینکارارو میکنه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو سرزنش نکن خانوادت مقصر یودن

خودمم بودم

خاک تو سرم ریختم انقدر اصرار پشت اصرار که فلانیو میخوام

من اگهدرس میخوندم الان اینجا نبودم.تو مدرسه همیشه شاگرد ممتاز بودم بخدا

2456
2714
نمیذاره دوتا بچه دارم میگه اونارو به جایی برسونیم بسه😔😔

عزيزم💔 چي بگم خواهر😭به زبون بگيرش بگو پس فردا اين بچه ها ازم سوال درسي مي كنن من بايد توي درس كمكشون كنم يه كم زبون بريز برات صلوات فرستادم ايشالا قبول كنه

نمیذاره دوتا بچه دارم میگه اونارو به جایی برسونیم بسه😔😔

يه كم مثبت باش عزيزم به خاطر بجه ها .اولش اشتباه كردي ولي الان با فكر به كذشته باز اشتباه نكن يه باشكاه اسم بنويس خيلي تو روحيت تاثير داره تو اجتماع باش تو شاد و خوب باشي شوهرتم به راه مياد 

دست بزن تا چ حد؟مثلا کتکت میزنه دستت اینا میشکنه یا جاش میمونه و سر چی مثلا کتک میزنه و فحش میده

یکیشو نوشتم 

مثلا چندروز پیش جاریم خونه ی مادرشوهرم بود من به جاریم گفتم شب میبریم میرسونیمت خونتون

بعد شوهرم اومد خونه پسرم گفت بابا پس کی زنعمو رو ببریم.منم گفتم مامانی وایسا الان میبریمش

یهو انگار نفت ریختن اتیشش زدن.پاشدمنو گرفت به کتک که چرا تو هم میای؟؟

بخدا من فقط دلم میخواست بریم یه دوری بزنیم.همیشه چندجام کبود میشه.الان زیر چشمم استخونش درد میکنه و کبوده.بازوم کبوده سرم باد کرده بود داره خوب میشه

2706