2737
2734
عنوان

یاخدا کله پاچه خوردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب سردیجات بخور یکم رحمت سرد بشه بتونی چندتا خوراکی گرم هم بخوری.

اره از صبح چن تا چی هس ک دم میکنم و میکوبم و اینا . همش چیای خنک میخورم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2728
بارداری بخور ولی کم.خودتو مدیون میکنیا.اشتباه نکن

وای اینقدر چیزا میلم کشید و نخوردم.حالا ی کوچولو میخورم چون دیگه تو ۶ماه هستم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
بخور بابا 

عه عزیزم میگه ممنوعه ها.بخاطر بجه ش نباید بخوره.ولی به نظرم در حد چشیدن بد نباشه.خیلی سخته خدایی 

ان شالله بعد بدنیا اومدن نی نی جبران کن اسی

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
2738

یه دونه سیب یا خیار بخور

کله پاچه هم نوش جونت

من تو بارداری هوس چلوگوشت کردم نخریدن واسم بعدشم ک سقط کردم ولی هنوز چلو گوشته از سرم بیرون نرفته

صدهزاربار ازون موقع خوردما ولی بازم حریصم هنو

یبار در حین خوردن چلوگوشت همینجور اشکم میریخت😢😢😢

همسرم دلیل من است. 💜🌱
یه دونه سیب یا خیار بخور کله پاچه هم نوش جونت من تو بارداری هوس چلوگوشت کردم نخریدن واسم بعدشم ک س ...

چ قشنگ گفتی😂. منم هوس خیلی چیا کردم نخورم. یبار خونه مادرشوهرم دعوتمون کرد گفت بیاید جیگر گوسفند درست کردم . میدونس برا من خوب نیس تازه باردار شده بودم بعد از ی سقط. گفتم من نمیام دلم میکشه. گفت ن باید بیاید ناراحت میشم. ی تخم مرغ خونه پختم خوردم. رفتیم اونجا سفره انداختن خوردن هی میگفت ی دونش بخور  میگفتم ن مرسی برام خوب نیس. بوش خورده بود زیر دماغم نشسته بودم نگاشون میکردم خیلی هوس کرده بودم.بعد گفت کتف و بال مرغ برات کباب کنم گفتم ن بال مرغ نمیخام. هنوز تو دلمه

در ضمن هی نپرسید چرا نمیخوری. چون من رحمم گرم هس ی سقط داشتم این سری زیر نظر پزشک طب سنتی هسم. دارو ...

عزیزم‌ امام علی فرمودن هرغذایی کمش داروست وزیادش باعث مریضی_حالا به اون یکبارچیزی نمیشه نگران نباش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چ قشنگ گفتی😂. منم هوس خیلی چیا کردم نخورم. یبار خونه مادرشوهرم دعوتمون کرد گفت بیاید جیگر گوسفند در ...

الهی عزیزم‌😢😢😢کاش نمیرفتی

حالا ماه های اخر دیگه مشکلی پیش نمیاد اون موقع جبران کن بخور همه چی

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706