2737
2734
عنوان

یاخدا کله پاچه خوردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب سردیجات بخور یکم رحمت سرد بشه بتونی چندتا خوراکی گرم هم بخوری.

اره از صبح چن تا چی هس ک دم میکنم و میکوبم و اینا . همش چیای خنک میخورم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2731
بارداری بخور ولی کم.خودتو مدیون میکنیا.اشتباه نکن

وای اینقدر چیزا میلم کشید و نخوردم.حالا ی کوچولو میخورم چون دیگه تو ۶ماه هستم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
بخور بابا 

عه عزیزم میگه ممنوعه ها.بخاطر بجه ش نباید بخوره.ولی به نظرم در حد چشیدن بد نباشه.خیلی سخته خدایی 

ان شالله بعد بدنیا اومدن نی نی جبران کن اسی

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
2738

یه دونه سیب یا خیار بخور

کله پاچه هم نوش جونت

من تو بارداری هوس چلوگوشت کردم نخریدن واسم بعدشم ک سقط کردم ولی هنوز چلو گوشته از سرم بیرون نرفته

صدهزاربار ازون موقع خوردما ولی بازم حریصم هنو

یبار در حین خوردن چلوگوشت همینجور اشکم میریخت😢😢😢

همسرم دلیل من است. 💜🌱
یه دونه سیب یا خیار بخور کله پاچه هم نوش جونت من تو بارداری هوس چلوگوشت کردم نخریدن واسم بعدشم ک س ...

چ قشنگ گفتی😂. منم هوس خیلی چیا کردم نخورم. یبار خونه مادرشوهرم دعوتمون کرد گفت بیاید جیگر گوسفند درست کردم . میدونس برا من خوب نیس تازه باردار شده بودم بعد از ی سقط. گفتم من نمیام دلم میکشه. گفت ن باید بیاید ناراحت میشم. ی تخم مرغ خونه پختم خوردم. رفتیم اونجا سفره انداختن خوردن هی میگفت ی دونش بخور  میگفتم ن مرسی برام خوب نیس. بوش خورده بود زیر دماغم نشسته بودم نگاشون میکردم خیلی هوس کرده بودم.بعد گفت کتف و بال مرغ برات کباب کنم گفتم ن بال مرغ نمیخام. هنوز تو دلمه

در ضمن هی نپرسید چرا نمیخوری. چون من رحمم گرم هس ی سقط داشتم این سری زیر نظر پزشک طب سنتی هسم. دارو ...

عزیزم‌ امام علی فرمودن هرغذایی کمش داروست وزیادش باعث مریضی_حالا به اون یکبارچیزی نمیشه نگران نباش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چ قشنگ گفتی😂. منم هوس خیلی چیا کردم نخورم. یبار خونه مادرشوهرم دعوتمون کرد گفت بیاید جیگر گوسفند در ...

الهی عزیزم‌😢😢😢کاش نمیرفتی

حالا ماه های اخر دیگه مشکلی پیش نمیاد اون موقع جبران کن بخور همه چی

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706