2733
2734
عنوان

جاری‌زیبا و کوفت شدن مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 37 پست
ای خدا دغدغه ی مردمو نگا دغدغه ی مارو باش

عزیزم وقتی دغدغه ام مسخره س اینجا نمون،با دعوا نمیگما،کلا وقتی با یه تاپیک حال نمیکنی نمون،خب هرکس دغدغه ای داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما وجاریتون سلیقه یه خانواده هستید پس فرقی بینتون نیست فقط شما اعتماد به نفس نداری 

شمام زبون بریز و با مهمونا خیلی احوال پرسی کن وتحویلشون بگیر  خودتو کنار نکشمطمئن باش نسبت به شمام نظر مثبتی خواهند داشت 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728

جاری منم خیلی خوشکله ماشالا، هیکلشم بیست، ولی اصلا به خودش نمیرسه، من زیاد خوشکل نیستم ولی به خودم خیلی میرسم، مساوی میشیم😁😁

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

همین صداقتت و روراستیت با خودت یه آپشنی هست که خودت خبر نداری چقدر مهمه 

رو اعتماد به نفست کار کن 

سعی کن مشکل پوستت رو حل کنی اگرچه میدونم درمان پوست سخته چون خودمم این مشکل و دارم تا دارو میخورم خوبه ولی قطع بشه انگار هیچ کاری نکردی 

بعد توانمندی هاتم ببر بابلا خیلی مهمه 

بقیه چیزاتون در مقایسه باهم چطوره ؟ مثلا تحصیلات عرضه داشتن و با اخلاق بودن و ...

2738
مرسی مسخره کردی،اینو بدون که هیچکس قیافه اش دست خودش نیست

عزیزم مسخره نکردم تو بحالت مسخره گفتی، مگه میشه با لبخند دهن بزرگ شه؟ چون خیلیا اغراق میکنن مثلن ی دوستی دارم میگه من میخندم دماغم سه برابر میشه ولی ب طنز میگه، بهرحال من منظوری نداشتم عذر میخام اگه دلخور شدی❤ درضمن اعتماد بنفس نداری وگرنه من مطمئنم جاریت از تو قشنگتر نیس فقط تو روش حساس شدی رو خودت کارکن زیباییاتو ببین بعدش میبینی چقد حال دلت عوض میشه عزیزم😘

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
خدایی من از جاریام خیلی سرترم همه ب مادرشوهرم میگن این عروس اخریت خیلی خوشگله ولی از نظر شانس شوهر ...

تابوده همین بوده

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706