2726
عنوان

جاری‌زیبا و کوفت شدن مهمونی

1198 بازدید | 37 پست

امروز مادرشوهرم مهمونی داره،جاریمم هست،خدایی خیلی قشنگ و سرزبون داره،همه توی مهمونی فقط اونو تحویل میگیرن،اعتماد بنفسم صفر شده،من صورتم پراز جوشه اما اون صاف صاف،اصلا کرم نمیزنه،یه رژ میزنه کلی عوض میشه من وقتی لبخند میزنم لبام تا بناگوشم میره اما دهن اون خیلی کوچیکه،خلاصه که یه وضعی ام بیا و ببین،اصلا از مهمونی رفتن خوشم نمیاد،البته تقصیر بقیه س،قشنگ با نگاهشون مقایسه میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتماد بنفستو ببر بالا به یه ورت حسابش نکن 

خودت باش 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

سیرت زیبا مهمه صورت زیبا میخوای چیکار 

هر چقدرم زیبا باشه قیافش چند وقته دیگه تکراری میشه واسه همه و تنها چیزی ک ممکنه بگن اینه که فلانی از جاری هاش قشنگتره اما میشه یه ولی هم این وسط بیاد مثلا بگن فلانی از جاری هاش قشنگتره ولی در عوض اون یکی جاریش  خوش اخلاق تره یا کدبانو تره یا مهربون تره با ادب تره 

خودت اون ولی رو ایجاد کن 

خدایی من از جاریام خیلی سرترم

همه ب مادرشوهرم میگن این عروس اخریت خیلی خوشگله

ولی از نظر شانس شوهر جاریم سرتره،انقدر هواشو داره ک بیاوببین 

چشماشو میبنده دهنشو وا میکنه هرچی دلش میخواد ب همه میگه باز اون ادم خوبس ازش تعریف میکنن چون شوهرش شدیدا طرفدار زنشه

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

منم همین طورم.هر وقت میدیدمش مخصوصا تو جمع تا 2روز حالم خراب بود اینبار قبل از اینکه ببینمش با خودم گفتم باید شرایطو همینطور که هست بپذیری و مقایسه نکنی واسه حال خوب خودت..خیلی راحتتر بودم نگاهم هم ازش ندزدیدم از قبل رو خودت کار کن و اصلا سعی نکن بهتر باشی

2706